Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Siewki trzeba nieraz podpierać tak samo jak gęste grube topy żeby nie złamały gałązek 😎powodzenia tam😎

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Bagi są dobre na 1 roślinę przy zamkniętym obiegu@Mr.Green wiadomo czym więcej tym lepiej ostatnio 1.5 mega towarku wyszło bałem się o jakość ale jest lala kilka osób stwierdziło że kopie niemiłosiernie i nie było różnic, jeden bardziej jeden mniej bo to same głowne były bo wszystkie odrosty były usuwane teraz próbuje zostawiać coś tam a do trymu będzie maszynka 🫣 mam nadzieję że teraz będzie podobny wynik mimo że nie będzie 1 roślinki . Ale z czasem dla porównania musi wejść CO2 . A nie zapominajcie że jak CO2 to. Je tylko światło do oporu bo i więcej papu trzeba dawać bo bardziej głodne są ☝️

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green @Boczelli @Resio666 Panowie, rośliny na zewnątrz po deszczu gwałtownie przyrastają ponieważ woda deszczowa jest nasycona CO2, tylko trzeba pamiętać, że dwutlenek węgla w wodzie utrzymuje się do 6 h, a rośliny pobierają CO2 tylko w dzień 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMG_5394.jpeg

Nie wiem co jest z tą pierwszą po lewej, chyba indywidualne podlewanie będę musiał wprowadzić, chyba kiepsko na micoryzę zareagowała

Tak jakby jej wapnia i magnezu brakowało, dziwna sprawa

Poza tym te trzy u góry i czwarta po lewej są na ziemi plagron, a te cztery pozostałe na all-mix od biobizz i są większe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green dostała rhizotonik wczoraj, trochę ją teraz przesuszę i dam jej troszkę calmaga, tylko nie wiem którego. Czy od canna z azotem, czy biobizz? Co radzisz?

@Glut78 ta po prawej na dole też ma żółtą plamę na końcówce liścia, ale ładnie rośnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Glut78 żarcia jej pewnie nie brak. Małe są szansę na niedobory w tak wczesnej fazie 🙂

W grę wchodzi przelanie.. przekarmienie.. lub złe pH.. 

Fajnie by było jakbyś dal fotkę bez lampy w bardziej naturalnym świetle. Wtedy łatwiej będzie ocenić  😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PH robię między 6,2 a 6,5

@Mr.Green zaraz im wiatraczek mieszający na jedyneczke puszczę  żeby ruch powietrza był to szybciej będzie parować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green ziemia od plagronu jest cięższa i wolniej schnie, następnym razem jak ta ziemia to trzeba dosypać perlitu więcej, bo jest za bardzo torfowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

To że wolniej schnie to nic złego ja na plagronie cały czas jade. Tak że na taką małą roślinę może za dużo wody bo dużo widać na zdjęciu jest zalane

Edytowane przez mateo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...