Skocz do zawartości
Lady Green

Ayahuasca Purple i Acapulco Gold | box 100x100 | Oświetlenie Lumatek Attis Pro

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 18/03/2024 o 19:01, Lady Green napisał:

@Growerseed no właśnie calmaga nie podaję wcale bo dodałam mączki bazaltowej do ziemi. Nie wiem czy dobrze robię czy nie... 🤷🏻‍♀️

Może Pan @Grzechoczący Grzechotnik zjawi się wraz z wiosną i podzieli sie swoją wiedzą z potrzebującymi... 🙂

Używał jeszcze ktoś kiedyś tej mączki? 

Nie powinno braknąć ale to wszystko zależy i od tego i od tamtego, ale raczej nie musisz używać calmagu, ewentualnie podsyp swą delikatną i drobną dłonią po jednej garści maczki na donice, ale raczej wyglądają na okazy zdrowia 😁 pozdro Lady 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Grzechoczący Grzechotnik napisał:

to wszystko zależy i od tego i od tamtego

Ahaaaaa.... no że też sama na to wcześniej nie wpadłam, teraz już będę wiedziała... 😎😅

A tak serio to dziękuję, zrobię jak radzisz. 😉👍🏻

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 tydzień flo za nami. 

Roślinki żyją własnym życiem, acapulco nie da się ruszyć bo by wszystko na podłodze wylądowało... ayahuasce jeszcze mogę wyjąć z namiotu, musze odnaleźć tyczki. 

6.jpg

20.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@vego1989 ona już stoi na dwóch "podstawkach" około 20cm łącznie. Wyższą wieże budować troche ryzykowne... musze coś innego wymyślić... 

Edytowane przez Lady Green

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Juras80 dołożyli rok za kradzież auta i na łącznym zostało 3,5 roku- do dzwona. W Polsce za narkotyki nie ma warunkowego zwolnienia, a jeszcze psycholog więzienny napisał, że jestem z grona najbardziej niebezpiecznych bo przestępstwo popełniłem z pełną premedytacją( wszystko było przemyślane w celach zarobkowych tylko z braku dowodów handlu mi nie przybili) bo było przemyślane🤣😂
 

 Za plantację to górna póła🤣😂 w kodeksie od 3 miesięcy do 3 lat za uprawę 🤣😂

@Lady Green ja podkładam klocki z kantówki 10x10x10, albo 15… a jak za nisko to dwa( jeden na drugi)

Postaw na bańce po wodzie 5 l, albo płynie do spryskiwaczy. Sprawdzone

🤣😂

A jak jeszcze za nisko to doniczka 11l ma 25 cm wysokości, to ją podstaw dnem do góry😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
1 godzinę temu, WBB napisał:

Nawet telefon przeciwko mnie

Nie bierz nas tu na litość... 😎 ...czas na edycję był... 😎 ...a teraz to nawet nie mamy pewności że był to przypadek a nie działanie z premedytacją mające na celu zwrócenie uwagi Wymiatacza... 🤔😅

 

Edytowane przez Lady Green

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak w ogóle to wczoraj prawie spalił mi się ten mieszak highpro... 🤦‍♀️ Chyba w odpowiednim momencie zajrzałam do namiotu... 🙄 W momencie gdy rozsunęłam namiot przestał działać, od razu zaczęło śmierdzieć spalenizną, wyłączyłam go, parzył... po chwili włączyłam znowu, działał jakby nigdy nic... Tak czy inaczej trafił już do kosza.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...