Skocz do zawartości
Lady Green

Ayahuasca Purple i Acapulco Gold | box 100x100 | Oświetlenie Lumatek Attis Pro

Rekomendowane odpowiedzi

@Boczelli moj wyciąg leży na namiocie, w namiocie mam tylko filtr. Może faktycznie to wina zawalonego filtra lub tych aluminiowych rur... Nie chce mi się nawet myśleć o takich rzeczach a co dopiero sprawdzać to... 🤦‍♀️ ...no ale jak mam cisze w domu to słysze to buczenie na korytarzu i w sumie na całym piętrze... 

 

Wczoraj acapulco doczekało się na wjazd tyczek... prawie wszystkie szczyty zaliczyły glebe przy wyjmowaniu doniczek z namiotu... 🤦‍♀️ gałęzie strzelały przy tym strasznie, myślałam że połamią się wszystkie, na szczęście raczej będą żyć. 

No i chyba będę musiała kupic dłuższe te tyczki i podmienić...

2.jpg

9.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lady Green jak w de to popatrz ebay albo amazon co do wiatraka mieszajacego. ja osobiscie mam troche wiekszy ale 2x rozmieszczone przeciwlegle zrobia robote. Mowa o komputerowych, ktore nie sa glosne - masz komputer to wiesz jak chodzi,  mniej wiecej 40 - 60 dB. Foto - masz cicho i po sprawie ✌️

17120613104296845701755734133501.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lady Green Ja to Ci polecam wentylator kolumnowy oscylacyjny. Koszt to ok. 200 zł ale spoko jest bo jest wysoki i ładnie obejmuje wszystkie panny na wysokość + do tego się obraca w lewo i prawo w 90 stopniach. Nie zajmuje też jakoś super dużo miejsca i nie jest głośny. Np.
obraz_2024-04-02_145240552.thumb.png.f126fba5e8e51fef9c5165fad98c57b7.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lady Green czekaj, przedluzka do kabla na usb. Jedno wejscie meskie, drugie damskie. Wentylatory sa gotowe, jak dobrze pamietam jakies 20 ojro plus ladowarka na usb. Mysle ze masz w domu, zerknij tylko ile wat ma. Te zdjecie ktore wyslalem to upHere U1204BK4-2   z amazon

@MiraiiNikki patent spoko, ale obracac sie nie musi jesli chodzi o boxa. Kierujac strumien powietrza na scianke,  odbije go. Fakt, zalezne od szerokosci "mieszkanka" 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lady Green zerknij jaki masz filtr i wiatrak wyciagajcy. Te ustrojstow nie tyle ze miesza powietrze, ale tez zabiera je z gornych patrii boxa. Cieple powietrze idzie w gore, co za czym idzie nie robisz bedzie misz masz zamiast cyrkulacji ✌️

no ale byc moze sie nie znam ✌️

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@lunatyk44 filtr prima klima 240-360m2 (teraz zamówiłam taki sam), wyciąg highpro juz nie pamiętam jaki, może zaraz poszukam.

 

Osuszacz im wreszcie dziś wstawiłam... też coś tam zawsze będzie dmuchał i wciągał... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak końcówka ok 2 tyg to tylko obserwować i usuwać nic się nie stanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...