Skocz do zawartości
Lady Green

Ayahuasca Purple i Acapulco Gold | box 100x100 | Oświetlenie Lumatek Attis Pro

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie na takiej ważę. Jak później przychodzi chłop z dużą wagą to zgadza się praktycznie co do grama

webp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli ...to ja się od samego początku w język gryzę żeby Cie nie nazwać zBoczelli czy jakoś tak, a Ty do mnie od Mariolek... 🙄🙈 będę udawać że tego nie widziałam... 😉

@WBB zdjęcie się chyba nie wkleiło. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB no tak, trochę wyższej techniki i już sobie nie poradziłam... 🙈 Mam dokładnie taką samą, no ale żeby na niej ważyć topy po ścince to by mi nie przyszło do głowy... To może dlatego 2 dni Ci to zajmuje... 😉 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ścięłam, zważyłam... 2724. Na kolejną uprawę jeśli taka będzie kupuje trymer obowiązkowo. Z każdą kolejną uprawą trymowanie staje się dla mnie coraz bardziej uciążliwe. 

Dobranoc. 

Edytowane przez Lady Green

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korzystając z tego że coś nie najlepiej ostatnio sypiam wkleje Wam zdjęcia po żniwach i przy okazji zapytam... Ten trymer to on się nadaje tylko do mokrych topów? Czy do wysuszonych też?

Jak tak teraz patrze to nie wygląda to najlepiej, jest mniej niz poprzednio nawet na pierwszy rzut oka, po poprawce trymu może będzie 600.... 

Zdjęcia w kolejności: 1 acapulco, 2 acapulco, po 3 acapulco nie ma zdjęcia bo mi bateria padła, 3 zdjęcie to 1 ayahuasca i ostatnie zdjęcie 2 ayahuasca. Im dalej tym trym bardziej do poprawy. 🤷🏻‍♀️

1.jpg

3.jpg

4.jpg

6.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lady Green zdecydowanie na mokro. 

A to 600 to malo? 2g/W, 600g/m2. Growerzy z kilkunastoletnim doświadczeniem tyle nie wyciagaja. 

Rozumiem, ze apetyt rosnie w miare jedzenia, ale to co wykrecilas to jest juz bliskie sufitu na tym metrazu i sprzecie. Wszystko powyżej 1g/W to dobry wynik. 

Ja tam gratuluje 👍 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...