Skocz do zawartości
Lady Green

Ayahuasca Purple i Acapulco Gold | box 100x100 | Oświetlenie Lumatek Attis Pro

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

@WymiataczMega fryzjer konieczny... mam tez spore pudło liści z trymu z poprzedniej uprawy, łodyg, chyba musze zrobić masło... nie wiem czy upcham to wszystko na raz do mojego największego gara. 

Godzinę temu, WymiataczMega napisał:

Podstaw pod najniższą może Biblię 😉

Może najpierw powinnam się z niej pomodlić... aby mnie nikt nigdy o bezczeszczenie symboli/uczuć religijnych nie posądził... 🙈

Edytowane przez Lady Green

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lady Green zalej to spirytusem i zrob greendragona, później na imprezie dajesz 50tego do 0.5l Worki czy czegoś i wszyscy są uśmiechnięci 😀 @WBB pewnie by to zrobił bardzo delikanie, precyzyjnie 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@vego1989 moja stara non stop się przypierdala, że za dużo się depiluję 🤣

1 minutę temu, Lady Green napisał:

@WBB masz jakieś zdjęcia swoich przykładowych prac? 

Czy Ty wiesz o co prosisz? 😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@vego1989 a jak działa ten greendragon? Bo jeśli chodzi o wódkę samą w sobie to ja raczej nie przepadam i chyba powinnam jej unikać... 🙈  

Światło nadal na 75%. Dziś znowu pewne obowiązki mnie pokonały przez co na fryzjera poświęciłam max 30 minut. Będę musiała poprawiać...

To acapulco rośnie jak szalone 🤦‍♀️ obawiam się ze namiotu może mi braknąć wzwyż... 🙄 Łodygi w jednej już się kładą... 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lady Green wódka szału nie robi, ale mleko jest super, tylko trzeba ostrożnie, bo potrafi odciąć i trzyma jak w termosie😅. Lepiej mieć wolne na drugi dzień, albo coś co Cię podniesie🤣😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lady Green połamiesz szczyty i będzie git, nic się nie martw😉tak jak poprzednik pisze, moze esa wyjebac. Mozesz np do drinka dolac sobie z 10ml i jestes zluzowana, nie zrobiona tylko hm... no taki zajebisty luz, ale dawkowanie trzeba do siebie dopasowac. Dalem kuzynowi 100 i mowie walnij 25-30 i czekaj z poltora h. Chlop jebna z 60-70 z gwinta za dwie godziny nie było z nim kontaktu 😅zasna o 16 i obudził soeno 11 na drugi dzień 😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@vego1989 zaryzykuje z tym dragonem... Tylko tak... To z tych świeżych liści i szczytów się robi? Czy z suszonych topów? Bo znalazłam przepis z suszu a tego i tego mam pod dostatkiem więc mi bez różnicy... 

@Glut78 mleko czyli makumba? Robiłam już kilka razy, nie lubie pić mleka, ciepłego w szczególności, w dodatku zawsze jakaś słaba mi wychodzi... tłusta... już chyba wole do kawy dodać łyżeczkę masła. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lady Green jak masz liście z trymu itd to miga być, możesz dorzucić kilka g ziolka, zależy ile spirytusu, w piekarnik liście i susz na 110-120⁰ na 40min pozniej w Słoik, zalewasz spirytusem i odstawiasz w ciemne miejsce na 2-3mieisace, później przecedzisz przez gazę i gotowe 😉jak Ci nie spieszno można to zrobić 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@vego1989 @WymiataczMega @Lady Green  po dekarboksylacji bardzo ciezko sie pozbyc zapachu z piekarnika, wiec lepiej to robic w jakims starym juz nie potrzebnym ew garnku elektrycznym czy szybkowarze. Jak nie pijesz alko to moze lepiej olej zrobic?

@Lady Green lej juz smialo to PK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WymiataczMega tam piszą po kropelce a nie po łyżeczce... 😎😅

@vego1989 dzięki, będę działać, proporcje pójdą na oko... Tego spirytusu dać tyle żeby zakryło rośliny czy więcej?

@Boczelli wystarczy włączyć piekarnik na 250° i poczekać troche, potem wywietrzyć, ja nawet resztek chemii się tak pozbywam po myciu pikarnika jak juz jestem zmuszona jej użyć aby go doczyścić. Osobiście wole piekarnik niż garnek, w garnku paruje i w całym domu wymiata dużo bardziej niż z piekarnika. 

@Boczelli a olej jak używasz i jak działa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lady Green moj piekarnik sie do 280 rozgrzewal i ciezko bylo wypalic osad 🤷‍♂️

Olej zalezy jaki zrobisz, mozna pod jezyk, do jedzenia czy do wypiekow. Thc tak samo rozpuszcza sie w tluszczach jak w alkoholu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli nie za bardzo wiem o jakim osadzie piszesz... robiłam dekarbo w piekarniku 2x i nic takiego nie zauważyłam... 🤔 

Czyli jeśli chodzi o działanie to można się mniej więcej spodziewac tego samego co po maśle, makumbie czy wypiekach? Z jakiego przepisu korzystasz? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Lady Green moze mialem za slabo wysuszone, albo za duza ilosc nie wiem w kazdym razie wzialem sobie ten piekarnik po 1 razie na swoj uzytek, a zonie kupilem nowy 😅

Jesli zrobisz olej spożywczy -kokosowy, slonecznikowy itd to bedzie dzialal jak maslo czy makumba, zaleznie od tego ile topow dasz i jakiej mocy. Natomiast jesli zrobisz olej konopny na zasadzie ekstrakcji, mowie o BHO, RSO itd to dzialanie jest wielokrotnie silniejsze, ale tez inne przeznaczenie. 

Ja mam jakies tam swoje patenty, zebrane z różnych przepisow. Chociaz juz dawno nic nie robilem.

Edytowane przez Boczelli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...