Skocz do zawartości
Prepers

3x wedding cheescake 3x Gorilla cookies

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

@Boczelli Ja tu tylko sprzątam, żona dokończyła grow, a poszło jej lepiej jak mi, to jest niewiarygodne że w 70 dni 100 pękaja 

Wyjebalem swoje życie o 180stopni, teraz można powiedzieć zbijam bąki, dopiero zbieram się mentalnie, ale jakieś 3 albo 6 za miecha wrzucę na relacje 

Edytowane przez Prepers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Prepers napisał:

to jest niewiarygodne że w 70 dni 100 pękaja 

Chyba tez sie skuszę na automaty... ale to już po wakacjach bo od września uwięziona przy namiocie jestem, odpoczynek każdemu potrzebny... 😅

Zbijaj bąki i korzystaj póki możesz. 👍🏻

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiszą do góry nogami wszystkie 21/22 stopnie nie miałem czasu się w święta jebać, więc nawet nie obcinalem liści za bardzo, wilgotność 37%, dopiero jutro o 14 będę mógł nawilżacz wstawić, wentylatory wyłączone, wyciąg na najniższym biegu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WymiataczMega serio nie ważę, najmniejszą co pierwsza scialem, miała 70+, ale popcornu, nie pachnącego, i bez smaku przebija się lekko coś dobrego tylko, ale klepie za to mocno. Rosła 60dni miała mleko więc żona ścięła, jakiś słabszy gen, ale chętnie ja palę, bo klepie dobrze, a na gardle nic nie czuć 

Reszta jest zbita, i twarda dużo tego

Wrócę z mniejszym projektem, ale wyjarac tego trochę muszę. Żona dała radę każda roslinka ma w sobie coś, jedna wedding cheescake okazała się lemonem, i jest jedną z najlepszych ziółek w smaku jakie paliłem, szkoda że najsłabsza jest, a kurwi tak że chyba z kilkuset metrów czuć 

Tu ten lemon, każdego by zapach zwabił 

IMG_20240401_203203.jpg

Ścięty w dniu 70, reszta ścięta w 12 tyg 84 dzień

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popękały stówki, ale dużo małych topkow, ale jakościowo niczym się nie różnią od dużych, mam serową, miętową, coś Ala bubble gum, slodziutka, i cytrynę 🤣🤣🤣

Ta kurwi tak strasznie serowo że nie da się tego przechowywać 🤣

Screenshot_2024-04-08-15-10-51-725_com.miui.gallery.jpg

Relacja zamknięta, pozdrawiam 

@Tester 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...