Skocz do zawartości
Cannabro

Blue cookies, ak47 xxl auto MH TS 600 100W 50x50x120

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, vego1989 napisał:

Dokładnie, widać że slabo spuchniete...

No to już wiele i tak nie zrobię teraz. Trochę bursztynów jeszcze dojdzie i będę musiał ściąć. Przyjdzie nowa uprawa i wjedzie wszystko od nowa na fotorelacje to może wtedy poprowadzi się lepiej. Wydaje mi się że albo nawozy z top crop były słabe bo dawałem duże dawki i w ogóle im nie żałowałem albo mi się pH ziemi rozjechało i nie wchłaniały wszystkiego jak trzeba. Albo jeszcze inne rzeczy po drodze skopałem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Resio666 napisał:

Nie wydaje mi się że to Azot  dolne liście są ciemniejsze a niedobór Azotu postępuje od dołu . 

Tylko w teorii 😄 w praktyce Azotu najszybciej brak zobaczysz w miejscu gdzie tworzą się największe topy które zasysają wszelkie składniki odżywcze dostępne na dzielni 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dzień 63. Blue cookies poszło na ścięcie i suchego wyszło tylko 15g. No coś w niej nie pykło, trudno.  Ak47 xxl dostało trzy razy dawkę canna azot 17% ( 1 raz 100% ,drugi 50% i trzeci 25% dawki azotu) jako że dużo osób mówiło że są niedobory. Tak leje cały czas sporą dawkę pk 13 14 canna. Źle sobie sprawdziłem czas do zbioru i w ak47 wychodzi 75 dni czyli jeszcze prawie dwa tygodnie zostało. Warunki staram się utrzymać na optymalnym poziomie. Topy zaczynają wyglądać z dnia na dzień coraz lepiej a nawet pojawił się szron. 

IMG_0788.jpeg

Jeden top jakiś dziwny. Jakby dwa topy rosnące z jednej gałęzi. Normalne to? Jakaś mutacja? 

IMG_0794.jpeg

Tak sobie patrzę to ją trochę nabiłem ale azotu już koniec, obiecuję 😂

Edytowane przez Cannabro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
5 minut temu, Udyr napisał:

@Cannabro ta dziwnie wyglądająca musiała sobie sama stożek wzrostu  zlikwidować i wyszły dwie odnogi. Jeśli nic przy niej nie kombinowałeś.

Nic nie kombinowałem właśnie. To źle czy dobrze z tym stożkiem wzrostu?

Edytowane przez Cannabro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
2 minuty temu, Udyr napisał:

@Cannabro nic złego ale musisz uważać na pleśń w takim miejscu i tyle. Zaglądaj czasem miedzy te dwa szczyty. 

Sprawdzam całą dokładnie co podlanie. Wyciągam z namiotu i oglądam z każdej strony. Trochę się boję tej plechy ale mam wilgotność na 40 ok to może nic nie wyjdzie szczególnie na tak bogatym topie 

Edytowane przez Cannabro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Cannabro nie wiem co ty jej dajesz, na pewno to azot a nie np. Uran 😄 . Butelka z nawozem nie świeciła przypadkiem w ciemności :D? A co do wyjadania się azotu on zaczyna się od góry w przypadku kwitnienia, z dolnych liści owszem pobiera składniki jeśli uzna że liść jej niepotrzebny.  Ale teraz jest raczej nabita nim nieźle jak końcówki się palą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Growerseed napisał:

@Cannabro nie wiem co ty jej dajesz, na pewno to azot a nie np. Uran 😄 . Butelka z nawozem nie świeciła przypadkiem w ciemności :D? A co do wyjadania się azotu on zaczyna się od góry w przypadku kwitnienia, z dolnych liści owszem pobiera składniki jeśli uzna że liść jej niepotrzebny.  Ale teraz jest raczej nabita nim nieźle jak końcówki się palą.

Z tym nawozem to sam byłem zdziwiony że tak się szybko zieleniła po tym jak zacząłem ją karmić. Może jakaś partia wzbogacona 😅 w zasadzie to nie wiedziałem czy to przez brak azotu bo doświadczenia mam mało jeszcze ale widać pomogło. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Cannabro napisał:

Dzień 63. Blue cookies poszło na ścięcie i suchego wyszło tylko 15g. No coś w niej nie pykło, trudno.  Ak47 xxl dostało trzy razy dawkę canna azot 17% ( 1 raz 100% ,drugi 50% i trzeci 25% dawki azotu) jako że dużo osób mówiło że są niedobory. Tak leje cały czas sporą dawkę pk 13 14 canna. Źle sobie sprawdziłem czas do zbioru i w ak47 wychodzi 75 dni czyli jeszcze prawie dwa tygodnie zostało. Warunki staram się utrzymać na optymalnym poziomie. Topy zaczynają wyglądać z dnia na dzień coraz lepiej a nawet pojawił się szron. 

IMG_0788.jpeg

Jeden top jakiś dziwny. Jakby dwa topy rosnące z jednej gałęzi. Normalne to? Jakaś mutacja? 

IMG_0794.jpeg

Tak sobie patrzę to ją trochę nabiłem ale azotu już koniec, obiecuję 😂

Bliźniaki jednojajowe xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień 82. Roślina jest już po dwóch płukaniach. Sprzedawca na stronie podaje zbiór po 75 dniach. Myślicie że już dobra pora by ścinać? 

IMG_0867.jpeg

IMG_0870.jpeg

IMG_0868.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WymiataczMega @Resio666  Mam mikroskop mini ale analogowy. Zamówiłem coś cyfrowego bo z tym co mam to jest jakaś tragedia. Generalnie już większość trichów to mleko. Tylko tych włosków jeszcze jest dużo białych i nie wiem co robić teraz. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Cannabro Na spokojnie poczekaj na mikro i dokładnie sprawdz 

A co do ścinki to ścinaj wtedy kiedy uznasz za stosowne ( kolor tricho )  w skrócie jakie działanie chcesz uzyskać  

Tabela po części mówi jak to wygląda  ( niby  😄

 

trichomy.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Resio666 właśnie sam się zastanawiałem i właśnie taki bursztynowo mleczny chyba by mi najbardziej odpowiadał. Nic się nie stanie jak już się zrobią liście wszystkie żółte? Teraz już jest ich dość dużo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Cannabro Nie to naturalny proces  ( po płukaniu roślina wyjada wszystkie składniki odżywcze które posiada )   

Kosa  już blisko już się powinna ostrzyć 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...