Skocz do zawartości
Cannabro

Blue cookies, ak47 xxl auto MH TS 600 100W 50x50x120

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Resio666 napisał:

@Cannabro Metody suszenia 😄 każdy chuj na swój strój 😄   nie ma znaczenia  ( ważne żeby było co suszyć i żeby warunki były idealne )  🙂


Na mokro jest łatwiej  ( bo świeże zielone liście  odstają od topów )  ta metoda jest zalecana początkującym  

Na sucho to raczej lecisz jak masz dużo tematu  i boisz sie o pleche  

Właśnie tak czytałem forum i chyba zrobię na mokro trymowanie i topy wciepie do suszarki a później curing. Będzie ciężko się powstrzymać żeby tego nie jarać chociaż nie ma bata żebym czegoś przed słoikowaniem nie potestował.  Zwłaszcza że teraz mam posuche i jak patrzę na te topy gdy odwiedzam namiot to mi ślinka cieknie 😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, vego1989 napisał:

@Mr.Green tak patrząc na samo foto to ja bym trzymał jeszcze z 2-3tyg...😃słabo spuchnięte 

Tak właśnie myślałem zrobić bo topy są już fajne mimo że jeszcze nie tak fajnie napuchnięte jak na innych relacjach które widziałem. Ale jak już będa trichomy w większości białe i część bursztyn to już chyba lepiej podciąć czy dodatkowych kilka dni nie zrobi różnicy a napuchną? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Cannabro czy napuchna, kto wie...im więcej bursztynu tym bardziej kanapowe upalenie. Zetnij sobie na spokojnie jak bedzie z 20-30% bursztynu. Nastepna uprawe juz inaczej sobie poprowadzisz, forum zawsze pomocne 😉ja dawalem odzywki na puchniecie juz od 1tyg flo zawsze 😃

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Cannabro nie wiem czy jednorazowe podanie nawozu nagle coś zmieni. W Bio jak teraz wlejesz to to trwa zanim zadziała a za tydzień może być kosa dla tego małego. Zależy jaką banię preferujesz. 

Co do BioTabs to polecam. Sam uzywam 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, vego1989 napisał:

@Cannabro czy napuchna, kto wie...im więcej bursztynu tym bardziej kanapowe upalenie. Zetnij sobie na spokojnie jak bedzie z 20-30% bursztynu. Nastepna uprawe juz inaczej sobie poprowadzisz, forum zawsze pomocne 😉ja dawalem odzywki na puchniecie juz od 1tyg flo zawsze 😃

Kanapowy haj ooo taaak. Też daje od pierwszego tygodnia na kwitnienie ale widać nadal mało jest i stąd zakupiona ta canna pk. Ta mniejsza będzie na pewno wcześniej do ścięcia a ak47 to się jeszcze zobaczy. Następna uprawa wjedzie od samego początku na fotorelację.

 

2 godziny temu, Mr.Green napisał:

@Cannabro nie wiem czy jednorazowe podanie nawozu nagle coś zmieni. W Bio jak teraz wlejesz to to trwa zanim zadziała a za tydzień może być kosa dla tego małego. Zależy jaką banię preferujesz. 

Co do BioTabs to polecam. Sam uzywam 😉

A ta canna pk nie wchłonie się szybciej? Preferuje właśnie bardziej coś na kanapę żeby sobie zasiąść przed kompem i pyknąć w coś lub odsłuchać sobie jakieś kawałki na słuchawkach. Doleję raz może dwa tego pk a za tydzień sama woda i się będzie trichomy obserwować w ciasteczku. Tego ak powinno utyć też pk ( kurwa oby :D) To że używasz biotabsa to ja wiem bo forum sobie czytuje ostatnio i jest ciebie tutaj pełno :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Mr.Green napisał:

@Cannabro mineralne nie moja zabawa 😉 zrobisz jak uważasz. 

No właśnie czy jest sens teraz lać minerał jak fajnie były prowadzone na bio nawozach a do noża wcale tak daleko nie mają. Na kwitnienie mi zostało jeszcze tego bio z top cropa to dawałbym podwójną dawkę. Natura to jednak natura a uprawiam to dla siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Cannabro pytanie czy kombinację na końcu mają dać jakiś pozytywny efekt.. 

Szkoda coś zepsuć. Lepiej wrzuć podwójną dawkę bio nawozów i poczekaj z roślinami. 

Na nastepnej uprawie się zaraz odkujesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

53 dzień. Roślinki jakby trochę odżyły i nabrały bardziej zielonego żywego odcienia. Dolalem blue cookies podwójną dawkę top crop na kwitnienie a ak47 XXL dostało pk 13-14 i zobaczymy jak będzie. Jak narazie odciąłem zbędne zżółkłe liście. Topy nabierają masy z dnia na dzień. 

IMG_0733.jpeg

Udało mi się ogarnąć wysoką temperaturę uchylając delikatnie otwarcie namiotu i końcówki liści już dalej nie usychają. 

Na ak47 szczególnie teraz zaczęło obrastać więc bądźmy dobrej myśli że pójdzie to w dobrym kierunku 😃

Edytowane przez Cannabro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@szamayo Nie wydaje mi się że to Azot  dolne liście są ciemniejsze a niedobór Azotu postępuje od dołu . 
Jaki kolor mają łodygi ?  ( przy Azocie powinny być lekko fioletowe ) 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, szamayo napisał:

@Cannabro albo masz filtr ustawiony do zdjęć albo mało azotu w roslinach 

Musiało jakieś filtry narzucić albo przez światło z Leda jest takie wrażenie bo wraca im zielona mocniejsza barwa. 

36 minut temu, Resio666 napisał:

@szamayo Nie wydaje mi się że to Azot  dolne liście są ciemniejsze a niedobór Azotu postępuje od dołu . 
Jaki kolor mają łodygi ?  ( przy Azocie powinny być lekko fioletowe ) 
 

Wraca im koloryt w porównaniu z poprzednim tygodniem tylko musiało jakiś filtr wrzucić i w połączeniu z ledem zrobiło się takie zżółkłe zdjęcie. Chociaż jeszcze i tak im trochę brakuje, mimo tego nie jest chyba aż tak źle.Od spodu robią się niektóre mniejsze liście żółte. To normalne? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Cannabro od spodu liście żółte sporadyczne sa prawdopodobnie stare i roślina się ich pozbywa, ale może być to też równie cos innego, nie mam większej wiedzy na ten temat 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blue Cookies idzie niedługo pod nóż to zacznę już lać samą wodę bo sprawdziłem trichomy i większość już białych i pojawiają się brązowe. Co do AK to wygląda następująco 

IMG_0736.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...