Skocz do zawartości
Boczelli

[0.49m2][150W LED][Fem/Reg] Koneserskie odmiany

Rekomendowane odpowiedzi

@Boczelli okkkk 😄 to tutaj raczej ten pomysł nie wypali xD bo każdy posrany z namiotem siedzi i nikt się nie wychyla xD ale wiem i co chodzi.. bo to modne teraz.. kawe zapłacona zostawić.. chleb.. itd. 

Kurde z drugiej strony.. wybierać sobię takie hobby co trzeba włożyć w nie kasę jak w kase i żałować np. 100€ na pestki czy dobre odżywki to trochę słabo 😄

To też nie jest majątek a jest to inwestycja bo jak obrodzi to zaoszczędzić można dużo na paleniu gówna z ulicy.. a jak się jest wybrednym i chce się spróbować ogzotycznych owoców.. no to cóż.. wszystko ma swoją cenę :P 

Jak dla mnie to jeden chuj czy dam za pestkę 10 czy 20 € 🤷‍♂️

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green bardziej w openseedzie chodzi o to, ze ktos zrobi np. 1000 pestek danej odmiany to rozda powiedzmy 500 roznym osoba pod warunkiem, ze oni je posadza i zrobia fotorelacje na forum, a on sobie zobaczy jak jego odmiana rosnie w roznych warunkach, co ewentualnie poprawic itd. A moze częściowo tez moda, albo jeszcze inne powody. Tak czy inaczej fajna opcja. Tu tez by dalo rade takie cos zrobic, jak ktos bedzie chcial to zrobic bez przypalu to, to zrobi. Tylko brakuje tu wiekszych graczy.

Ja tez na nasiona nie zaluje i nie biore czegos co mi sie nie podoba, tylko dlatego ze jest za darmo.🤷‍♂️

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli ktos jest sklonny wyslac pestki to ja je chetnie przygarne na paczkomat w NL🤣🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robiłem openseeda rok temu to tester usunął:

Witam openseedy nie są jeszcze dostępne ze względów bezpieczeństwa użytkowników, mieliśmy dział chwilowo zamknąć, jak się zmieni to dam znać

Mam masę pestek do rozdania Auto Red Strawberry Banana S1 i krosy z Diesel Kush i Somango. Chciałem zobaczyć jak to u was rośnie.

Nie rozumiem jakie względy bezpieczeństwa, privnote to standard, a dodatkowo każdy nadanie na paczkomat potrafi zrobić. Praca na kodach nadania + komunikacja privnote. Wot cała kwestia bezpieczeństwa, ale musi być chyba dodatkowa otoczka, albo pośrednik, w sumie praca ze słupami też nie jest zła. Nie wiem, nie rozumiem, nie pomogę. Ludzie na całym świecie wysyłają sobie pestki, a tu czarna dziura.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 15/02/2024 o 10:27, Wladimir napisał:

Robiłem openseeda rok temu to tester usunął:

 

 

Mam masę pestek do rozdania Auto Red Strawberry Banana S1 i krosy z Diesel Kush i Somango. Chciałem zobaczyć jak to u was rośnie.

Nie rozumiem jakie względy bezpieczeństwa, privnote to standard, a dodatkowo każdy nadanie na paczkomat potrafi zrobić. Praca na kodach nadania + komunikacja privnote. Wot cała kwestia bezpieczeństwa, ale musi być chyba dodatkowa otoczka, albo pośrednik, w sumie praca ze słupami też nie jest zła. Nie wiem, nie rozumiem, nie pomogę. Ludzie na całym świecie wysyłają sobie pestki, a tu czarna dziura.

Polecam tego allegrowicza 🙂 Mleko przecież nie musi hulać dział żebyś był dobroczynca. Wystarczy że zrobisz krótki post jak to ogarnąć z ogłoszeniem żeby Ci priv wysłali swoje kandydatury, Ty wybierasz, kontaktujesz się z wybranym kandydatem a reszta z instrukcji 😁

 

W dniu 14/02/2024 o 22:01, Mr.Green napisał:

@Boczelli okkkk 😄 to tutaj raczej ten pomysł nie wypali xD bo każdy posrany z namiotem siedzi i nikt się nie wychyla xD ale wiem i co chodzi.. bo to modne teraz.. kawe zapłacona zostawić.. chleb.. itd. 

Kurde z drugiej strony.. wybierać sobię takie hobby co trzeba włożyć w nie kasę jak w kase i żałować np. 100€ na pestki czy dobre odżywki to trochę słabo 😄

To też nie jest majątek a jest to inwestycja bo jak obrodzi to zaoszczędzić można dużo na paleniu gówna z ulicy.. a jak się jest wybrednym i chce się spróbować ogzotycznych owoców.. no to cóż.. wszystko ma swoją cenę 😛

Jak dla mnie to jeden chuj czy dam za pestkę 10 czy 20 € 🤷‍♂️

Dla mnie tylko chodzi o idea obecnie, dobre serce, w niedobrych czasach dla tej rośliny. Mam kilka pestek reg do testowania, zaczynam wegowac projekt gdzie będę tworzył kolejne reg, ja z chęcią zawsze się podzielę. I mam Cie na liście, jakbyś chciał kiedyś próbować 😉 A te crossy af od Mleko można znaleźć nawet na tym Forum, mało kto wie 😂😉 Pozdro Green 🖐️

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 15/02/2024 o 10:27, Wladimir napisał:

Robiłem openseeda rok temu to tester usunął:

 

 

Mam masę pestek do rozdania Auto Red Strawberry Banana S1 i krosy z Diesel Kush i Somango. Chciałem zobaczyć jak to u was rośnie.

Nie rozumiem jakie względy bezpieczeństwa, privnote to standard, a dodatkowo każdy nadanie na paczkomat potrafi zrobić. Praca na kodach nadania + komunikacja privnote. Wot cała kwestia bezpieczeństwa, ale musi być chyba dodatkowa otoczka, albo pośrednik, w sumie praca ze słupami też nie jest zła. Nie wiem, nie rozumiem, nie pomogę. Ludzie na całym świecie wysyłają sobie pestki, a tu czarna dziura.

To gadaj prywatnie, a nie na forum🫣

Czat prywatny nie jest cenzurowany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...