Skocz do zawartości
Boczelli

[0.49m2][150W LED][Fem/Reg] Koneserskie odmiany

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 24/01/2024 o 23:34, Boczelli napisał:

@moonka podobno tak, ale czy to prawda czy legenda tego nie wiem. Ja wsadzilem regulary bo cos komus obiecalem, ale to pierwszy i ostatni raz bo za duzo z nimi roboty i duzo moze pojsc nie tak.

Ale jak jednak pójdzie TAK to satysfakcję będziesz miał podwójną 🙂 A zapowiada się, że pójdzie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 24/01/2024 o 21:41, moonka napisał:

@Mr.Green co to sa femy to ja wiem ale w czym sa lepsze? Daja wieksze plony?

Wg.mnie w niczym się nie różnią.To jest ułatwienie uprawy.Poprostu mogą to zrobić, dla wszystkich lepiej, więc to robią 🙂

Regularne nasiona to taki świadomy krok w tył w uprawie.Powrót do korzeni, dwoma słowami stara szkoła 🙂 Nie idziesz na łatwiznę tylko szukasz chłopców i ich kwiatków 😉

Tak ja to czuje 🙂

No chyba, ze ktoś na nasiona liczy to wtedy normalne grow takie regulary.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli tu nawet nie chodzi o litraż doniczki a bardziej o to jak wielka będzie roślina 😛 bo możesz włożyć 3 tabsy do 30 litrów ale bez odpowiedniego wega to roślina nie urośnie na tyle by zezrec te tabsy 😛

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lasir regularne nasiona są lepsze od femek, dlatego zachód mało handluje fem a bardziej reg. Jeden główny powód, wady genetyczne i różnego rodzaju deformacje są częste wśród fem a rzadsze w reg. Poza tym tam bardziej kierują się zasada klonów lub jak już wspomniałeś własnych pestek. Tego nikt tez nie zbadał, ale większość doświadczonych growerow sugeruje ze nie ma lepszego szronu niz na reg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu autor fr jest również członkiem #, poszukajcie poradnika u nich o uprawie nasion reg, autorem jest juz kiedyś przez Mleko wspomniany u mnie w fr pan '#' aka napalm czy cos tam. Fajny krótki poradnik. I po polsku 😂

@Mr.Green nie, nie wyzywam😉 dużo innych zależnych, ale polubiłem regi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...