Skocz do zawartości
Boczelli

[0.49m2][150W LED][Fem/Reg] Koneserskie odmiany

Rekomendowane odpowiedzi

@Boczelli ja nic nie mam do samego plagrona 😄 przy mineralnych trzeba się pilnować i błędy są bardziej odczuwalne dla rośliny

@WBB ja Ci nie cisne bo nie mam o co i po co 😛 Tak na prawdę to sam sobię cisniesz.. bo robisz coś i nie jesteś potem zadowolony z rezultatów.. więc albo ciężko Cię zadowolić albo jak wspomniał @Lasir robisz coś źle.. tak czy siak nie zmienia to faktu że najbardziej niezadowolony jesteś Ty 😛

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green bo ja wolę być na koniec mile zaskoczonym niż niemile rozczarowanym... stąd to jęczenie do samego końca 🙂

Może następne będzie na BioTabsach jak tu będe mocno niezadowolony 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB jak dla mnie to powinieneś zmienić lampę i przy swoim obstaję. Ty się dalej upierasz przy swoim hpsie więc oby tym razem zmiana nawozów sprawiła że bardziej będziesz zadowolony ze swojej pracy i jej efektów 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB żeby być mile zaskoczonym na koniec to trzeba najpierw nie mieć wymagań.. a potem byś nieświadomym 😄 bo widząc całą drogę że raczej szału nie będzie to potem nagle nie przyleci wróżka baczuszka i za sprawą magicznego zaklęcia sprawi że jednak jest 💯 więcej na wadze 😄

To jakie będzie odczucie na koniec jest składową wielu elementów po drodze o których już wiesz.. i siebie samego nie oszukasz 😛

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Mr.Green wiem... i ja już bratu daje sygnały dużo wcześniej, że ja tam szału nie widzę i żeby sobie poprawkę wziął w wyliczankach 🙂

Ja bym chętnie przygarnął LEDA 200-300W ale załatw to z moja żoną bo ja nawet nie mam zamiaru próbować 🙂

Edytowane przez WBB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli znowu napiszę.. ja nie mam nic do hps-ow.. jak ktoś chce to i niech zapalniczką je oświetla.. 😄 tak jednak jakbym miał jebać 400watt na 80x80 to osobiście nie widziałbym sensu by w to w ogóle się bawić.. potem @WBB patrzy raz że na prąd.. o matko ile większy rachunek.. gdzie za sumę tych rachunków już dawno byłaby nowa lampa.. to do tego patrzy jak świeżaki na żarówkach led wyciągają podobnie co on.. 😛

Wiech skoro używam hpsa to warto żebym był też świadom tego że może wyjść gorzej.. i skoro do tego nie jestem z czegoś zadowolony to poszukuje zmian..

 

@WBB w sensie że nie da Ci hajsu na nową lampę? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Mr.Green napisał:

w sensie że nie da Ci hajsu na nową lampę? 

Tak jest, tylko o to siem rozchodzi... jak sie rozwiodę dla tego leda to i tak ch... bo mnie alimentami przyciśnie 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green no rachunkow nie bralem pod uwage. 

Dla mnie jedynym plus hps to ze daje ciepelko co u mnie w warsztacie by sie sprawdzilo w zimie. Ale kazdy sobie robi na czym chce, pewnie za 10lat beda nowsze lampy i to czym teraz swiecimy bedzie gownem.

@WBB ja to juz niektóre zabawki zamawiam z odbiorem w punkcie, zeby zona nie widziala 😂 wszystkiego nie musi wiedzieć 😎

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli mnie kredytem tak dojebali, że nie mam nadwyżek w kasie. 10 lat temu to było w ch.. kasy wywalić 1000 na hpsa, ale wtedy żonaty nie byłem 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli szczerość podstawą szczęśliwego życia w związku 😄

Jak dla mnie to tylko się o to rozchodzi przy debatowaniu o sprzęcie.. wydajność. 

Jak chcesz wygrać wyścig to musisz mieć porządny samochód. Skoro rywale jeżdżą wyścigówkami.. to jak chcesz wygrać stawiajac się na starcie polonezem. 

Technologia idzie do przodu.. kombinacji multum.. lampy różnego rodzaju.. można mieszać kombinować.. 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green i tak sie po czasie wszystkiego dowiaduje 😅

@WBB moim zdaniem akurat sprzet do grow sie zawsze zwroci, predzej czy pozniej. Ale jak nie ma to nie ma, nic Pan nie poradzisz 🤷‍♂️

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB dopłacasz do kredytu za dom pewnie..? Wtedy lipa i rozumiem twoją kobietę. 

Jeżeli nie potrafisz z nią przepchnąć tematu to musisz to ogarnąć na swoją rękę 😉 i musisz coś kombinować. 

Ja jak chcę jakaś swoją fanaberię i jest kosztowna.. to mam prosty sposób. Idę np. W sobotę na fuchę.. dorabiam sobię 200-300 € i już problem znika 😛

Jeżeli nie masz takich możliwości to kombinuj w inny sposób.. głową a nie rękami. 

Załóż zrzutkę.. wpłacę Ci 100€ na początek jako dobry wujek Green z zachodu 😄 to może i chłopaki z branży z forum się dorzucą 🙂 i się ustuka na lampę.. a potem nas oczarujesz jej blaskiem w swoim namiocie i nas rozpierdolisz w ilości i jakości suszu który udało Ci się w końcu wykreować i być szczęśliwym do tego stopnia że połowie forum dupy pekna z zazdrości.. mimo że ani 💶 euro 💶 się nie dołożyli do twojej lampy 😄

Co Ty na to ziombel :smokelots:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, WBB napisał:

Ja wiem, że Wy mnie lubicie najbardziej ale żadnych zrzutek... czułbym się nie fair wobec reszty userow 😉

Reszta już ma Leda 😄 także patrz na siebie a nie na innych 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...