Skocz do zawartości
Boczelli

[0.49m2][150W LED][Fem/Reg] Koneserskie odmiany

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, WBB napisał:

@Mr.Green @Lasir no to zostaje mi wypierdolić wszystko bo leda nie mam i miał nie będę.... bo chyba do tego leda mi ciśniecie 😛

Jasne, że o leda.A o co? Prawdziwy mistrz uprawia przy świeczkach 😉

P.s ja mam Wdowy trzeci raz z rzędu w boksie.Pestki w promocji były...;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawaj na przemian z wodą bo może one rzeczywiscie nie potrzebują potężnych dawek 😛

Swoja drogą.. są odmiany liście maja bardziej w czerń i ciemna zieleń niż typowe zielone kolory  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green wez nic mi nie mow, mam z 200 nasion z gdzies 30 odmian, a miejsca w boxie na tylko 5 sztuk 😂 i do tego dylemat czy sadzic na jednym grow jedna odmiane czy robic mixy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy przez całe życie spróbujemy chociaż po jednej odmianie MJ? 😅💚

Ja bym chciał.. to tak, jakby wbić platynę w Wiedźmina pykając na konsolce 😂

Może sobie taki challenge zrobię? 🤔 Tylko szkoda, bo mogłem mieć od poczatku taki pamiętniczek, w którym można by zapisywać wrażenia z konkretnych odmian 😅 to late mate 😝😅

Np teraz zerwałem sampelka z Cookies Gelato, mikroskop pokazał większość mlecznych, trochę przezroczystych i parę małych bursztynów 😉 i piszę już to z dobre 20min, a wydaje mi się jakby godzinę 😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Boczelli napisał:

Tak to wyglada na chwile obecna. Ice popy i Casaba juz zaczynaja fajne sypac szronem.

 

 

20240209_184925.jpg

20240209_184950.jpg

Dawaj więcej takich fotek, może to zabrzmieć głupio, ale podobają mi się takie młode zadbane Kobitki 🤣🤣🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Kolejne fotki moich mlodych Panien :yummy:

Foto 1. Orange Ice Pop- odmiana Cali, wyselekcjonowana przez jednego z najlepszych breederow(Lovin in Her Eyes). Jak widac od samego poczatku flo mocno sypie szronem, co mi sie bardzo podoba.

Foto 2. Critical+2.0 - odmiana komercyjna lubiana przez growerow glownie za duzy plon oraz stosunkowo dużą moc. Tutaj zero szronu, za to zaczyna budowac duzo wieksze topy.

Kazdy moze sobie wybrac co woli bardziej.

Jednym z celow tej uprawy jest sprawdzenie dla samego siebie roznicy miedzy odmiana komercyjna, a taka bardziej wyszukana nie znana wszystkim.

Oczywiscie zadnej nie skreslam, na ocene przyjdzie czas dopiero po harvescie. :ganjamon:

Screenshot_20240214_000739_Gallery.jpg

Screenshot_20240214_000707_Gallery.jpg

Edytowane przez Boczelli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli coś za coś 🙂 na handel critical jak znalazł 😄 do swojego słoika to lepsze rarytasy 😄

Tak mnie zaszczepiłes tymi cali.. że ciągle szukam i oglądam i zaraz zamawiam cali pestki i po obecnym grow startuje z jakimś amerykańskim shitem 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green haha, ale to spoko bo akurat Ty mozesz pokazać ich potencjał. 

Ja to juz nic nowego nie kupuje, bede sadzil poki co to co mam bo najebalem tych nasion jak glupi 😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Udyr właśnie miałem do Ciebie pisać.. 😄 jak zamówię paczkę z nasionami w Anglii to nie ma jakiegoś większego problemu jak wyślą to na Niemcy? 

W sensie czy celny to jakoś sprawdza czy idą paczki normalnie jak kiedyś w Unii.. 😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green tutaj na forum tez jest taki dzial, ale nikt nie korzysta. Openseed polega na tym ze...hmm tak w skrocie to ze jeden user forum rozdaje nasiona innym userom, albo takie ktore sam stworzył, albo mu zalegają albo po prostu chce je oddac pod jakimis tam warunkami albo bez warunkow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...