Skocz do zawartości
moonka

4x Purple Bud auto feminizowane 60x60 140W

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Dzisiaj do boxa wleciala forumowa naklejka🙂 od teraz beda rosly zdecydowanie lepiej😂

20240130_081907.jpg

Edytowane przez moonka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Liscie na roslinach wydaja sie byc dziwne tzn jak szorstki pergamin. Wydaja sie malo napompowane woda. Ciezko to opisac bez dotkniecia reka😅 moze mi sie wydaje ale zazwyczaj liscie byly "nabrzmiale" od wody a tutaj jak kartka papieru po przejsciach. Poza tym wszystko wydaje sie byc ok pod wzgledem wizualnym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WymiataczMega staram sie nie macac mlodych lisci ale wydaja sie byc takie same. Temperetura jest niska bo okolice 22-23 stopni. Pojone rowniez prawidlowo co 3-4 dni zwiekszajac dawki co dwa podlania. Moze one poprostu tak maja a ja sie schizuje🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@moonka a nie zauważyłeś by szybciej wypijały wodę? Może potrzebują więcej? 

Pokaż zdjęcie lisci 😛

Na ostatnim zdjęciu wyglądają jakby miały mało wody.. tak na styk. Doły lekko klapniete są.. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też tak jak by suche/szorstkie i wilgotność 65 i światło nie za blisko nawozów też nie daje dużo . Może te typy tak mają🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Mr.Green napisał:

@mateo moze kiedyś się nauczymy 😄 mam na celowniku książkę o konopiach to może się człowiek dokształci trochę.. kultury łyknie 😄

Jak ta kultura ma 40% to łyknę z Tobą, akurat opowiesz co przeczytałeś😅😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Glut78 tylko rudą i minimum 12 lat 😄wtedy kultura na wzór pałacu kultury w wawie 😄

@moonka myślisz że się naczytak i to go rozjebalo od środka..? 😄

@Boczelli aktualna czy nie.. nie czytam żadnych książek to może za taką bym się chociaż wziął.. 😄 i obrazków w niej dużo 😄

California i te sprawy stary.. 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green to zapraszam na chiwasa ( chyba inaczej się pisze😂)

2 godziny temu, moonka napisał:

@Mr.Green tylko zeby Ci sie po tej lekturze nie pojebalo w glowie jak naszemu samozwanczemu krolowi...🤣

Ale król jest jeden i gada z nami🫣😉😂🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...