Skocz do zawartości
moonka

4x Purple Bud auto feminizowane 60x60 140W

Rekomendowane odpowiedzi

@Mr.Green mialy po 3 wezly. Male ale 3🙂

@WymiataczMega mialem sie wstrzymac ale gdy zobaczylem na yt jak male rosliny sa przycinane to stwierdzilem, ze nie ma na co czekac. Kazda miala po 3 male wezly wiec postanowilem dzialac. Z drugiej strony gdybym czekal to energia szla by w niepotrzebne odrosty, ktore za tydzien i tak by poszly do kosza. Wydaje mi sie, ze teraz roslina skupi sie tylko na tym co jej zostalo i bedzie dobrze😅😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Pablo 1988 golym okiem to one wygladaja jak " co to kurwa jest?" 🤣 mam nadzieje, ze tak samo nie powiem gdy przyjdzie czas scinki😅😂

Edytowane przez moonka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Czwartek dzien 34. Od poniedzialku walczylem z upierdliwymi liscmi. Doginalem, wyginalem a i tak po kilku godzinach robil sie parasol i wszystkie przyszle szczyty byly pozaslaniane. Braklo mi juz cierpliwosci i przycialem wczoraj wieczorem po kilka najbardziej denerwujacych lisci. Dzisiaj dostaly papu w ilosci 600ml wraz z lekka dawka calmag + ukorzeniacz w pelnej dawce. Po dlugich zastanowieniach do wymiany idzie lampa na 2x mocniejsza. Znalazlem w miare fajna lampe za przyzwoite pieniadze. Viparspectra p2000 z 2023roku za 135€ z wysylka. Lekko uzywana ale mi to nie przeszkadza🙂 bardziej "przeszkadza" mi jej wymiar 60x28 gdyz wejdzie na styk ale nie wydaje mi sie to byc problemem🙂 w gre wchodzil jeszcze lumatek ats200 ale gosc nie odpisuje a w opisie mial tylko odbior osobisty na drugim koncu kraju😐

20240117_131657.jpg

20240118_125046.jpg

20240118_125051.jpg

Edytowane przez moonka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie ma to jak wrocic w piatek wczesniej z pracy i zobaczyc cos takiego w boxie...😐 jakies dziadostwo podjada mi rosliny. Juz dzisiaj mi sie nie chce ale jutro z rana wleci oprysk z neem i mam nadzieje, ze ten jeden najbardziej zjedzony szczyt dotrwa do rana😐 dziwne, ze podgryzone sa tylko mlode listki a wszystkie wieksze sa nie ruszone. Przejrzalem dokladnie rosliny ale nie znalazlem winowajcy. Obstawiam malutkie zielone robaczki gdyz ciezko je dostrzec na lisciach ale pewnosci nie mam. Dzisiaj rano postanowilem obnizyc lampe. Od kilku dni byla ustawiona na okolo 65-70% i wisiala 60cm nad roslinami. Moc zostawilem ale zmniejszylem wysokosc do 40cm. Nie wiem czy to zasluga wiekszej ilosci swiatla czy one poprostu tak zaczely rosnac ale roznica miedzy dzisiejszym porankiem a teraz jest kolosalna biorac pod uwage dotychczasowe tempo wzrostu

20240119_194525.jpg

Edytowane przez moonka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wieczorne sprawdzenie boxa w poszukiwanou robactwa. Nic wiecej nie przykleilo sie do lepow oraz liscie nie sa bardziej zjedzone. Byc moze to tylko ten jeden osobnik zlapany w nocy na lepa😅 lekko poprawilem rozlozenie roslin tak aby szczyty rozchodzily sie na boki. Dzisiaj dzien 36 i mysle, ze posiedza na wegu jeszcze z 10 dni jesli beda rosly tak jak rosna na ta chwile. Max 50 dni jesli wygladaly by slabo i przelaczam na 12/12

20240120_203339.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green dotykam je co dwa dni tak aby mialy dzien spokoju wiec nie mecze ich🙂 gdybym tego nie robil to wygiely by sie za bardzo do gory i pozniej mogl by byc problem z ich prowadzeniem na boki. Dopoki wszystko jest miekkie i mlode to fajnie sie uklada. Co do inwazji to obserwuje... Tesciowa pojechala wiec czesciej moge zagladac do boxa🙂 czy wyjebia do gory? Nie wiem ale widze, ze master kush ma tendencje do byla najwiekszym od samego poczatku. Cieszy mnie to bo lubuje sie w kush'ach ale czas pokaze to mi z tego wyjdzie🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To sa sezony🙂 opis fr jest stary a w miedzyczasie troche sie wydazylo i zamiast auto wlecialy sezony. W zyciu nie cial bym tak automatow 🙈🙈

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...