Skocz do zawartości
moonka

4x Purple Bud auto feminizowane 60x60 140W

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

To sezon da radę lepiej się operuje bez nich jak jest blisko przy ziemi jak później zostawi na tydzień w spokoju to urosną nowe później siata i będzie git

Teraz chce scroga zrobić z siatki s przyczepy mniejsze oczka trochę i będzie lepiej można prowadzic

Edytowane przez mateo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mateo taki wlasnie mam plan. Zostawic je w spokoju na okolo tydzien zeby urosly. Pozniej siatka i rozlozenie ich sensownie a po kilku dniach zmiana oswietlenia i niech dzieje sie magia😂@Boczelli wycialem tylko to co przeszkadzalo abym mogl je ukladac i zeby szczyty byly doswietlone. Gdybym tego nie zrobil to czesc lisci by zgnila gdyz lezaly na ziemi a pozostale odciete tworzyly parasol nad roslinami. Od teraz leca tak jak sa i nic juz nie ruszam bo nie ma sensu. Ewentualne poprawki gdy beda juz na siatce tudziez dopiero po przejsciu na flo

@Boczelli posalem do testera aby zmienil tytul fr ale odpisal, ze nie ma takiej potrzeby a kto bedzie chcial ten doczyta o co chodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@moonka ojjj tam.. w każdym z nas siedzi dalej ten 16 letni smarkacz 😉

A młodzież to było bardziej do doświadczenia i stażu niż do realnego wieku bo tego nie jestem w stanie zdefiniować. Za to doświadczenie i pojęcie w uprawie już tak.. w jakimś stopniu 😛

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green wiem wiem🙂 smieje sie tylko. Czasami patrzac na swoje zachowania mam wrazenie, ze ten 16 latek ma wyjatkowo najebane w glowie😂 Poczekaj do wiosny az zaczne z outem i wtedy nazwij mnie nastolatkiem😎😎🤣🤣🤣 oczywiscie chodzi o doswiadczenie i staz🙂 totaj spokojnie mozna nazwac mnie mlokosem bo nie doroslem jeszcze do miana nastolatka🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzien 39. Dzisiaj dzien podlewania a wiec szybkie foto i wpis przy okazji🙂 jak widac rosna... mogly by szybciej ale rosna😅 dostaly dzisiaj po 700ml czystej odstanej wody z mojej konewkowezownicy🤣 ciezko dojsc do ziemi przy tak porozkladanych roslinach wiec cos trzeba bylo wymyslec. Patent z poprzedniego grow gdzie w sumie uzylem go moze raz😅 Jako, ze rozrastaja sie bardziej na boki niz bym chcial to podnioslem leda ale rowniez zwiekszylem jego moc. Zobacze czy cos to zmieni. Ogolnie na ta chwile jestem zadowolony ale przedemna jeszcze dluuuuga droga🙂

20240123_114413.jpg

20240123_114350.jpg

20240123_114444.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WymiataczMega jedna. W razie gdyby rosliny chcialy przerosnac siatke to bede ja delikatnie podnosil. Ewentualnie w razie koniecznosci zrobie druga siatke i zaloze wyzej. Nie wiem jak zachowaja sie po zmianie swiatla. Nie wiem ile jeszcze podrosna przed zmiana swiatla... Ta uprawa to jedna wielka niewiadoma😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...