Skocz do zawartości
Growerseed

Amnesia OG, Pure Haze, Gorilla Glue, GMO [MarsHydro/LEDAM]

Rekomendowane odpowiedzi

[Dzień 37 NA FLO]

IMG_20240129_172129515_HDR.jpg

Teraz jest etap tuczenia. Ładnie szronią 

GMO zaczyna się rozkręcać ładnie na masie ostatnio przybrał. Reszta też leci nieźle, były już testowane i zajebiście wchodzą jak na taką świeżą jeszcze roślinę. Myślę że mają bardzo dobre geny jak na pestki za 2 dychy z czego GMO mam z gratisu.

IMG_20240129_182345002.jpg

A tak wygląda w nocy 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Growerseed to elegancko 🙂

Jak się wszystko uda a przy Biotabsie ciężko by się nie udało to będziesz jeszcze bardziej zadowolony 🙂 prostota i jakość to podstawa tego systemu. 

Palonko też wychodzi pierwsza klasa 😉 i w brew temu co gadają to klepie elegancko 😄

Ja właśnie trymuje pierwszą która ścinałem tydzień temu. Ilość żywicy wypierdala z butów a to jeszcze nie najbardziej żywiczny Barneys który wyszedł. Także Biotabsik robi robotę 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Mr.Green faktycznie więc ładować ile wlezie a dopiero potem koniec zrobić wodę z tydzień albo dłużej.

IMG_20240131_182306733.jpg

Tak to wygląda jak pure haze nie zasłania po lewej Gorilla a po prawej GMO COOKIES on ma 2 szczyty głównie te wysokie i może 2 średnie a reszta karły, tak wyszło na spontanie jak robiłem topping u gorillki jest już bardziej równo i znośnie. Dupy nie urywa ale też nie miało. W next polece 2 albo 1 w przynajmniej donicach 12L albo dojebie 14L. Tutaj skromnie 7.5L

Byłyby by 3 szczyty w GMO ale ogólnie  był taki problem że to zaczął się robić żółty i po prostu odpad xd, później z kilka liści mi zgniło. To na wegu jeszcze. Coś ta pestka może słabsza na choroby jest Udyrowi to nie chciało rosną ja miałem trochę więcej szczęścia ale też szału nie ma.

IMG_20240131_182930434.jpg

I Pure haze. Moja ulubiona konstrukcja konopi czyli w drzewko. Fajna mała poręczna z nabitymi bulwami 😄

Edytowane przez Growerseed

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Growerseed no to jak są zdrowo nabite to z pewnością jeszcze tydzień lub i do dwóch nawet podawaj papu. Normalne dawki bez warowania bo widać że im raczej niczego nie brakuje 🙂

Potem woda i kosa 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

[DZIEŃ 50 FLO] 

 

IMG_20240211_194434212.jpg

Gorilla doataje kosmiczne dawki a i tak się wyjada reszta stabilnie się trzyma. Popatrzę na tą gorillke możliwe że to ostatni tydzień karmienia potem woda i kosa resztę przytrzymam dłużej.

Edytowane przez Growerseed

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Growerseed ładnie to puchnie 🙂 wrzuć jakieś lepsze foty to ocenimy ta gorillke 😛

Jak się wyjada przed kosą to dobrze.  Musisz oszacować ile jej zostało i czy wyje się na styk do kosy gdy zaczniesz lać wodę 🙂

Ogolnie to wyglądają na dobrze nabite.. przynajmniej te z brzegu 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Mr.Green 50 jutro tam wjadę z mikroskopem i będę badał co i jak ale na przytopowych liściach już mam w huj bursztynu więc na topie pewnie też już się ciekawie robi 

Edytowane przez Growerseed

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym płukał tydzień może 2 i kosa wszystko zależy ile brązu na kwiatach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...