Skocz do zawartości
Góral

7xKalasnikov 9xauto 4x purple lemon 5xpineaplle express

Rekomendowane odpowiedzi

@Góral przędziorek.

Jak nie masz blisko sklepu ogrodniczego to oprysk delikatny z czosnku możesz zrobić żeby je wygonić. Chyba ze nie boisz się walić ostrej chemii na to co będziesz palić to napewno w sklepie coś Ci doradzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Udyr taki oprysk ze świeżego czosnku tylko jak dużo go i na ile wody?

Już z nalazlem na necie dzięki wielkie mam nadzieję że pomoże 👊👊

Edytowane przez Góral

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Roślinki spryskane mogę spokojnie pracować ☺️A co do oprysku to nie wiem czy nie za dużo było ale to chyba nie będzie miało jakiś konsekwencji pleśni 

Edytowane przez Góral

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Masz inwazja wciornastka!! Kupuj ekspresowo canna cure lub biobizz leaf coat inaczej pożegnaj się z roślinkami miałem to samo i skończyło się walką która wygrały wciorkurewki 

Edytowane przez Zycienamaxa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko wszystkim oprysk z czosnku pomógł po wycinałem wszystkie liście ale oprysk powtarzałem co 3 dni i ziemię z góry tak dwa centymetry z każdej doniczki wyjebalem bo tam podobną larw pełno było tak czytałem i tak zrobiłem.

A proszę zerknij cię jak się dla Was mają trihomy z tego drzewka które jest w dużym boxie 

IMG_20240112_162720.jpg

IMG_20240112_162253.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema potrzebuję dobry nawilżacz ultradźwiękowy do growboxa 60x60x180.Cana do 100E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A jak teraz prezentuję się purple lemon auto nadaję się do ścinki cze jeśli chcę aby to był typowy kanapowiec przetrzymać jeszcze 

IMG_20240122_221739.jpg

Edytowane przez Góral

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, WymiataczMega napisał:

@Góral przetrzymaj ją jeszcze 

To od dzisiaj dam Overdrive przez 2 tyg i zobaczę trihomy 😁A to jedyny automat który rośnie na 12/12 ale tak szczerze to dłużej schodzi niż 18/6 ale chciałem zobaczyć jak to będzie wyglądać i tragedii nie ma bo daję radę ale jak mówiłem czasowo się wydłuża.

2 minuty temu, Prepers napisał:

@Góral Hold-from english leanguege. 

3miej to po polsku🤣 takie trichomy +/- 2/3 tyg przed ścinka moim zdaniem 

Kurwa skutki uboczne nieuczenia się i zakończenie szkoły na poziomie gimnazjalnym wyszło na jaw 🫤🫤🫤Ale co zrobić jak na lekcję chodziłem wiecznie ujebany😂😂😂Stare dobre czasy 😊😊

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Góral Ja na lekcje przychodziłem naładowany jak armata meta-amfetamina, rzadziej koksem, i dyskutowałem z nauczycielami na każdy temat 🤣

Nie mieli ze mną lekko, podważałem wszystko co tam w tej szkole pierdolą 🤣🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers Są dwa rodzaje foxtaili, pierwszy to genetyka a drugi to właśnie gdy roślina w zaawansowanym kwitnieniu pod wpływem stresu zaczyna wypuszczać nowe pistile. W tym drugim przypadku roślina zamiast puchnac i dojrzewać energię pakuje w produkcję nowych kwiatów. Topki takie z reguły są luźniejsze a moc jest słabsza dlatego jest to niepożądane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...