Skocz do zawartości
Góral

7xKalasnikov 9xauto 4x purple lemon 5xpineaplle express

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze mam pytanko odnośnie co mogę dodać jeszcze na kwitnienie mam tylko big bud Advanced nutrients co by się jeszcze sprawdziło do tego 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers nie napisałem od sadzonki.

@Lady Green dobrze wtrąciła swoję 5 groszy. 

Zapobiegać znaczy zacząć stosować w odpowiednim momencie by nie dopuścić do pojawienia się niedoboru i by liście nie wyglądały jakby się same zżerały. 

Zasada ta sama co w twoim przypadku. Lepiej zapobiec pojawieniu się braku pożywienia niż dostrzec to po jakimś czasie lub bagatelizować i probowac później ratować sytuacje gdy straty mogą być już znaczne. 

O tyle o ile w mineralnych jesteś w stanie szybko zareagować tak w Bio masz średnio tydzień poślizgu. Więc w przypadku Bio gdy nie jest się jakimś Turbo kozakiem to najlepiej zapobiegac niż leczyć. 

Ziemie dedykowane to zazwyczaj minimum 3 rtgodnie startu tak jednak taki light mix jak trafi na dobrą pestkę to roślina po 3 tygodniach wyżre większość pokarmu z ziemi i w 4 tygodniu najprawdopodobniej zacznie pokazywać niedobory.

System jest prosty. Roslina mala to mało papu. Roślina rośnie wieksza to więcej papu. Roślina zaczyna owocować to dopierdalasz papu. W drugiej połowie FLO gdy topy już są na wysokość a głównie puchną w szerz również musisz dojebac papu bo jak tego papu zabraknie to nie spuchną na tłusto.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możecie doradzić co mógłbym dorzucić na fazę kwitnienia mam tylko bid bud Advanced nutrients co jeszcze można najlepiej z tej firmy 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, Resi666 napisał:

@Góral Bud Candy , Bud Factor X , B 52  wybrać jedno z tych czy te 3 śmiało można wrzucić tylko czy każdy z nich daje się w innym czasie czy razem 

Dobra już wiem widziałem tabelę jak to wygląda 👌👌 Dzięki za info 

Edytowane przez Góral

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko wszystkim 😃😃Moje Niunie ładnie kwitną Calmag i Grow ładnie pomógł są teraz w bardzo dobrej formie👌👌👌Teraz na czas kwitnienia leci sobię Bud Candy i B-52 za tydzień wleci Big Bud i na ostatnie 2 tyg Overdrive 😊 Wszystko jak podane w tabeli Nutrients Advanced.Czy teraz jeśli Calmag i Grow pomógł dalej lać dawki podwójne czy lać standardowo ?

IMG_20231214_151941.jpg

IMG_20231214_151953.jpg

IMG_20231214_152002.jpg

IMG_20231214_151958.jpg

IMG_20231214_151953.jpg

IMG_20231214_151941.jpg

IMG_20231214_185716.jpg

IMG_20231214_191028.jpg

IMG_20231214_191016.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Góral ladnie kwitną co do nawozow to ja osobiście bym lal standardowo moze co 2 podlanie dodawałbym troche wiece j(ale to trochę wiecej delikatnie by nie przenawozic w tym etapie rosilnek) 👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko dobrzy ludzie 👊👊👊Moje kurewki pięknie kwitną aż miło na nie patrzeć z dnia na dzień więcej kwiatów i coraz dłuższe się robią,zapach kozacki w chuj że mógłbym w tym boxie się zamknąć i siedzieć🤣🤣🤣🤣 Naprawdę coś pięknego.A cześć moich kolejnych kurewek(Automaty Pineapple Express)  co musiałem przenieść z  dużego boxa do małego boxa w  piwnicy też bardzo ładnie sobię radzą ale dwie wyjebalem bo padły niestety nie dały rady ale 3 zostały i szczerze zaglądam tylko do nich jak muszę je podlać ale elegancko wyglądają .

Pełnosezonowe duży box❤️❤️❤️

IMG_20231229_145819.jpg

IMG_20231229_145835.jpg

IMG_20231229_145716.jpg

IMG_20231229_145721.jpg

IMG_20231229_145746.jpg

IMG_20231229_145811.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Góral spoko kolego siedzieć w boksie z roślinkami haha dobre😄😄 oczywiście  czopinkstony tam siedzą na drzewach w tym pięknym zielonym lesie 😎👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam co znowu dolega nawozy dawane jak trzeba woda co 3 dni i nie wiem dlaczego takie liście się znowu robią 

IMG_20240103_080936.jpg

IMG_20240103_081038.jpg

IMG_20240103_081106.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Góral

Na moje to one są zagłodzone,żółte doły objawy braku azotu.Mierzysz EC ? Chyba nie.Musisz wiedzieć ile dostają żarcia,ile ppm.Jeśli chcesz przy podlaniu dodać calmag to od niego zaczynasz bo mocno podnosi EC i dopiero resztę stosownie do potrzeb rośliny podnosisz ppm.Twoje roślinki wyglądają słabo,przy takim nawożeniu słaby plon czeka.

Na tym etapie wzrostu powinny mieć 1.5 -2 EC,mało papu małe puchnięcie,jakbyś dostawał 3 bułeczki na cały dzień,przeżyjesz ale jak samopoczucie.Ale niech wypowie się ktoś bardziej obczajony z mineralkami i EC.

Ciekawy materiał

 

Edytowane przez Kamehameha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Udyr napisał:

@Góral sprawdź pod spodem liścia czy nie masz małych robaczków. Trochę to jak robota wciornastka wyglada.

Zobacz takie coś jak pajęczyna jest od dołu i czerwone małe 

IMG_20240103_112605.jpg

IMG_20240103_112439.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...