Skocz do zawartości
Góral

7xKalasnikov 9xauto 4x purple lemon 5xpineaplle express

Rekomendowane odpowiedzi

22 minuty temu, Mr.Green napisał:

@Góral ciezka sprawa sobie tak życie komplikowac heh 😄

Ogólnie uprawa tego i tego naraz razem to lekki strzał w kolano 😛 i ciężko tu o jakieś rozwiązania.

Rozumiem i nic teraz nie zrobię muszę coś z tego zrobić jeśli się to w ogóle uda no ale jak sobię zrobiłem tak teraz mam.Sam stwierdziłem że jak dorzucę parę automatów to będzie wszystko git a tu takie rzeczy 🙃🙃🙃Nie wiem teraz czy wyjebać auto z boxa czy pełnosezonowe a szkoda mi ich w chuj bo ładne już są 

Edytowane przez Góral

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Góral No szkoda w chuj ale jak dla mnie nie ma wyjścia ( ja bym wyjebał automaty )  a sezony doprowadził do końca ... Bo przy tej ilości będzie chuj nie palenie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko w tedy może być wszystko do dupy i palenie będzie lipne i chyba wyjebe z boxa automaty jest ich 9 więc 3 wyjebe i rozkładam małego boxa w piwnicy lampa na 100% i myślę że jakoś utrzymam temperaturę jeszcze jakoś go ocieple jeśli jest to możliwe w ogóle ale coś wymyślę 😉😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mały box wczoraj z wentylacją i lampą został zamontowany dzisiaj przeprowadzka 6 automatów do piwnicy 3 wypierdalam i  czy zmieniam na12/12 światło w pelnosezonowych 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzucam zdjęcia sezonów i zostawiłem 2 auto światło przełączone od 5 dniu na 12/12 i automaty normalnie kwitną 5 auto poszło do małego boxa 60x60.Mam pytanie co robię nie tak bo pełnosezonowe mają żółte liście nie wiem czy lampa jest za mocno podkręcona bo na 80% czy co wodę leje co3/4 dni nawozy 2ml na litr wody i daje co drugie podlanie czyli raz w tygodniu dodatkowo tydzień temu Dalem calmag może to dlatego.🤷🤷🤷🤷

IMG_20231203_095510.jpg

IMG_20231203_095312.jpg

IMG_20231203_095305.jpg

IMG_20231203_094744.jpg

IMG_20231203_094744.jpg

IMG_20231203_095454.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lampa raczej  nie  bo najbardziej dostawały by po dupie te na szczytach  wydaje mi się że to oznaki jakiś niedoborów  na zdjęciu widać że  brązowieją boki liści  czyli może to być niedobór wapnia . A lampe jak wysoko masz nad roślinami  ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Resi666 Lampa jest 50 cm nad roślinami ,też wydaję mi się że to jakieś niedobory i przyznam że calmagu leję im bardzo mało szczerze jak mi się przypomni i to chyba tutaj będzie przyczyną.To zestaw jaki używam.Co poradzicie abym teraz zrobił każda pomoc się przyda 😉😉

 

IMG_20231203_130438.jpg

Edytowane przez Góral

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Greenprzy tym świetle też tego aż tak nie widać ale wszystko wygląda tak jak pod lampą.Powiedz mi jak z dawkowaniem calmag i jak często ?

IMG_20231203_175500.jpg

IMG_20231203_175511.jpg

IMG_20231203_175533.jpg

IMG_20231203_175550.jpg

IMG_20231203_175539.jpg

Edytowane przez Góral

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Góral Miałem podobne liście na dwóch swoich automatach pomógł prawdopodobnie cal-mag, bo jak go wlałem więcej to więcej plamek nie zauważyłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Góral Znalazłem fotkę, tak wyglądały moje liście, dałem chyba 2x dawkę calmagu ten liść potem odpadł, ale na innych więcej nie zaobserwowałem problemu, ale ja dopiero zaczynam zabawę, i mi się "wydaje" że to cal-mag więc może niech ktoś bardziej kompetentny się wypowie.

Screenshot_2023-12-03-19-26-00-071_com.miui.gallery.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers cal mag lepiej stosowac zapobiegawczo niż jak już jest problem.

Bez lampy lepiej widać roślinę i łatwiej przez Internet określić co jest 5 

Jak to jest ten z biobizza to wrzuć go na kilka podlan w menu i śmiało daj podwójną dawkę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Mr.Green napisał:

@Prepers cal mag lepiej stosowac zapobiegawczo niż jak już jest problem.

Bez lampy lepiej widać roślinę i łatwiej przez Internet określić co jest 5 

Jak to jest ten z biobizza to wrzuć go na kilka podlan w menu i śmiało daj podwójną dawkę. 

Ja mam calmag Canna dzisiaj Już dałem razem z grow Advanced nutrients większą dawkę i dam na kolejne parę podlan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers co prawda pytanie nie do mnie... ale to zależy od ziemi, nawozów, itd itp...  ja w lightmix z biotabsem zaczynam cokolwiek podawac nie wcześniej niż około 2-3 tyg flo, wg tabeli lub nawet od polowy dawki. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lady Green Dzięki za odp. Teraz zastosować chce light mix z całą tabelą bio bizza z wymiana fish mixa na bio grow podczas kwitnienia, i do tego zestawu kieruje pytanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...