Skocz do zawartości
Kamo La Buch

3x Power Plant 1x Euforia Dutch Passion

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 05/12/2023 o 22:35, Lasir napisał:

@moonka u mnie w okolicy też dziewice pieśni śpiewają o moich ciastkach z PP.Najlepsza roślina!

Heh bo jeszcze mnie namówisz 🤣🤣🤣 Odrzuca mnie niskie stężenie THC, po przerwie musiałbym to palić :)🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, rośliny tak wystrzelilo w górę że powoli mi się nie mieszczą w boxie,   jak im przełączę na 18/6 to zaczną kwitnąć i przestaną rosnąć? Bo za niedługo nie będę miał jak podnieść lampę, roślinki mają 90 - 100 cm.... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hydro roots ?🧐 Masz power roots nie wiem czy jest różnica tylko w opakowaniu ale ziemia to nie hydro 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kamo La Buch ok. Chcesz zmienić na 18?sezona się trzyma 12/12. No to Ci powiem tylko tyle, jak zmienisz swiatlo to wtedy wyjebie je w górę...zobaczysz z dnia na dzień jak lecą ku lampie...to ile juz są na wegu? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

50 dni wegu na sezonie! 
Siadam tu do końca, muszę zobaczyć finał sezonu =D
good luck & have fun!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O kurwa, to jak ten co zasądził tą fasolę, co dorosła do bram zamku olbrzyma w chmurach, czytałem byku o tobie dzieciom do spania 🤣🤣🤣🤣🤯

@Kamo La Buch Jesteś mistrzem 🤣🤣🤣 Oby ci to pyklo, bo jestem ciekawy jak to pomiescisz 🤯

2 godziny temu, vego1989 napisał:

@Kamo La Buch będziesz raczej musiał łamać...matko 50dni wega i to bez żadnego treningu? Jak prselaczysz na bank się to nie zmieści....

Może namiot do góry szczyty uniosą, i jakoś dojdzie 🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha czyli za długo na wegu trzymałem, jakoś się to ogarnie, zmodyfikuje boxa, wytnę dolna część, drzwiczki zostawię otwarte I dołożę dwa boku I górę że styropianu I dorzucę ta lampę 250 w CFL. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...