Skocz do zawartości
WielebnyMerry

3x Blue Cookies Auto Femi 150W HPS

Rekomendowane odpowiedzi

22 minuty temu, WielebnyMerry napisał:

@Zielone krainy @Zielone krainy @Zielone krainy @Zielone krainyPo ilu dniach od wsadzenia pestek wyszły ci na wierzch? Może to z niecierpliwością, ale chodzę zraszam ziemię woda z uwagi na całodobowe oświetlenie i wysychanie ziemi. Mam wszystkie wentylatory wyłączone jedynie pasywne sobie pozostawały. Dziś leci drugi dzień i nic na powierzchnię się nie przebija a twoje w 11 dniu były jak moje czasem po 3 tygodniach, podpowiedź jakie co zastosowac

Ja zawsze robie tak że wrzucam do wody 24h potem na watę kosmetyczną, potem podlewam aby była wilgotna i jak kiel ma 1-2mm to lecą do ziemi, kieliszek wody na środku tam gdzie wrzucony, utrzymuje wilgotne dopóki nie wyjdzie zazwyczaj 3-4 dni od wrzucenia do wody mamy główkę nad ziemią, na początku podlewam je z kieliszka. 50ml wody. Dziurkę robisz długopisem na 1-2cn

Edytowane przez Cykacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@WielebnyMerry W moim przypadku było to jakoś między drugim, a trzecim dniem od włożenia do ziemi, jak pokazały się na powierzchni, ale pestka pestce nie jest równa, a także zaważa na tym to, jak je wcześniej kiełkowałeś. Ja zwykle namaczam 12 h w wodzie, a  potem na ręczniki papierowe i zostawiam pod przykryciem do czasu, jak nie wypuszczą korzenia na około 0,5 cm , wtedy dopiero idą do ziemi, korzeniem w dół i delikatnie zasypane cienką warstwą ziemi. Pestka jednak może wychodzić nawet do 2 tygodni, więc czekaj cierpliwie, wlej po kieliszku wody w miejscu, gdzie je zakopałeś, by woda docierała głębiej, w przypadku spryskiwania woda może nie dochodzić głębiej. By przyśpieszyć rozwój sadzonek używam enzymów i ukorzeniacza od Canny, zaczynając od niskich dawek, a potem stopniowo je zwiększając z tygodnia na tydzień, roślina dostaje wtedy dodatkowego napędu do wzrostu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy  znalazłem taki, jeśli nie taki to zamówię dziś wraz z callmag i coś czy polecacie poza tym try packiem co mam plus pk 13/14 bo mam go jeszcze pół butelki 0,5l. Słucham propozycji jakich może brakować mi nawozów poza tymi co mam?

IMG20231121161901.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@WielebnyMerry Mógłby być, ale jak i tak zamawiasz to możesz sobie wziąć dedykowany stymulator korzeni, by efekt był lepszy. Ja używam stymulatora Canna rhizotonic w połączeniu z enzymami też od Canny o nazwie Cannanyzm. Możesz poza Calmagiem wziąć stymulator Plagron green sensation zamiast pk 13/14, ale jak chcesz by finansowo wyszło taniej to pk 13/14 wystarczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@WielebnyMerry  Jak zamawiasz to zostaw ten, jaki masz wyżej na zdjęciu, bo on by był od biedy, trzeba byłoby zacząć od minimalnych dawek, ale jak masz zamiar kupować nawozy dedykowane, to poczekaj na stymulator korzeni dedykowany pod konopie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja je właśnie mam🥹

Możesz zobaczyć sobie foty po galeri

Tylko że mam sezony a te dostałem jako gratis

Będę chciał kiedyś spr auto ale wiem że sezony wybaczają i one idą na nauke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WielebnyMerry pomysl z waciekiem wypali. Latem sialem rzodkiewke, ktorej nasiona znajdowaly sie dlugin pasku cos jak waciki. Wsadzalo sie to bezposrednio do ziemi, woda i roslo. Jesli malutka rzodkiewka dala rade to krzak konopii tym bardziej da rade

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...