Skocz do zawartości
UKTHC

1x Purple Queen, 1x Special Queen, 1x Cookies Gelato - Lumatek Attis 200w & Phytolite 130w

Rekomendowane odpowiedzi

@UKTHC świat jest pełen niespodzianek 😄

jakby nie patrzeć to napisałeś że są największe ever 😄 to wychodzi na to że ten czas był niezbędny by to uzyskac 😛

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green Dla mnie będą największe ever, a Dla kogoś może ledwo średnie 😅 jak teraz nie będzie 200+ z 3 krzaków to ja już nie wiem 😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green Cierpliwości mam aż w zanadrzu 😇

Jak reszta będzie klepać tak jak te sampelki to będę w siódmym niebie 💚

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema! Mamy 119 dzień od wyjścia z ziemi i 82 od flipa. Za 2 dni, czyli w niedzielę - nożyczki idą w ruch ✂️✂️✂️ W poprzednia niedzielę pod kosę poszła Special Queen. Był to jej 11 tydzień od flipa. Cookie's Gelato i Purple Queen za 2 dni będą miały równo 12 tyg. 

IMG_20240211_172306.jpg

IMG_20240216_230623.jpg

IMG_20240216_230638.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green miały dostać wodę w czwartek, ale kupiłem auto i byłem odebrać za Londkiem później jeszcze parę spraw i nie miałem czasu dla nich😅 tak czy inaczej dostały wodę wczoraj także dzisiaj już wesoło stoją.. Dumnie oczekują jutrzejszej egzekucji 😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@UKTHC są paczkomaty i u ciapakow możesz zostawiać paczki do odbioru niby.. czyli większość sklepików i kafejek internetowych jak itd. 

Samych paczkomatow nie ma dużo bo w DE na wszystko są regulację i nie ma mowy o jakimś Texasie typu Polska jeżeli chodzi o jakikolwiek biznes. 

Raz zamawiałem coś z poza Unii to musiałem jechać na celny odebrać i otwierac przy gościu co tam jest.. ale z Anglii to chyba tak nie działa..?? 😕

 

Pytam z przezorności 😄 bo jak każdy.. nie lubię problemów 😄 a te kurwy się non-stop o coś czepiają 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green mi Ziomek wysyłał z NL i celna miała paczkę w lapach ale doszla nie otwarta itd. A do niego znów z Hiszpani szły do NL. Od rqs ostatnio też z hiszpani szły i bez celnej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green do Austrii z całego świata bez problemu z nasionami, ale niektórzy producenci nie chcą wysyłać Do Europy

Na poczcie pracuje, bierz zawsze przesyłkę kurierską

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i po robocie 😁

Dżizaz ile to się schodzi z tym trymowaniem 😅 

Na 1 planie Special Queen, która od tygodnia suszyła się z boku namiotu. W środku Purple Queen, a na końcu Cookies Gelato 🙂

Największy top ten który mam na łapie miał 130g na mokro ☺️ Special poleży jeszcze dzień może dwa i pójdzie do słoików 😉 wgl zapomniałem zamówić saszetek do utrzymania wilgoci w słojach xD zaraz na ebay trzeba wskoczyć 😜 dobra łapcie fotki 🙂

IMG_20240218_220435.jpg

IMG_20240218_220756.jpg

IMG_20240218_215454.jpg

IMG_20240218_195528_edit_172848288322583.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green ja mieszkam nad jeziorem bodeńskim, przy granicy z Niemcami i Szwajcarią. Jak będziesz gdzieś tu przelatywał to daj znać, zapalimy jakąś rakietkę😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...