Skocz do zawartości
UKTHC

1x Purple Queen, 1x Special Queen, 1x Cookies Gelato - Lumatek Attis 200w & Phytolite 130w

Rekomendowane odpowiedzi

Co Ty mordko w uprawie to jeszcze raczkuje cały czas.. Mimo, że to już chyba mój 5 rzut 😛

Ale człowiek się cały czas uczy i widzę, że coraz lepiej je rozumiem. Możesz mieć najlepszy setup na forum, ale jak będziesz w uprawie zielony (nie mylić z naszym zielonym z forum 😅) to nic Ci to nie da.. Doświadczenie nabyte samemu pozwoli Ci nabrać pewności siebie i da przyzwoity plon 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@UKTHC konkretny krzak i będą kozackie czopinkstony 😎🌲🎅💪widzialem odbicie lustrzane😆😆yooooo

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki mordko! 😁 Ta królewna wygląda kozacko. Ładnie kwiaty pokazuje.. Mam nadzieję, że  spuchną jak brzuchy Mikołaja 🎅 ☃️❄️ Może tylko FBI by mnie mogło rozszyfrować, ale czy by im się chciało dla 3 krzaczków na własny użytek? 🤔😁 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

67 dzień od wyjścia z ziemi i 30 od flipa 🎅

Wróciły do picia 2.5l, a jutro przy podlaniu będzie już takie 2.7 może 2.8l i ec koło 2 już bym chciał im zapodać.. Na tą chwilę wszystko wydaje się być spoko 🎄👍

IMG_20231225_215638.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

70 od wyjścia z ziemi i 33 od flipa 💪

Parę fotek wrzucam, bo zawsze tak po jednej 😅

 

IMG_20231228_202807.jpg

IMG_20231228_202818.jpg

IMG_20231228_222858.jpg

IMG_20231228_222907.jpg

IMG_20231228_222913.jpg

IMG_20231228_222918.jpg

IMG_20231228_222930.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

81 dzień od wyjścia z ziemi i 44 od flipa. 

Przez tydzień kumpel ogarniał panienki. 2 podlania w tym czasie robił po ponad 3l na głowę. Raz dostały samą wodę raz poszło z odżywkami. Wczoraj podlałem 3.5l pH 6.2 ec 2.5 

Dostały też pierwszy raz pk13/14 po niecały ml na litr. Jutro następne podlanie, bo piją jak szalone, lub pomaga też kręcąca się od czasu do czasu farelka.. Mimo wszystko zaczynam podlewanie co 2 dzień 😉

 

IMG_20240109_191015.jpg

IMG_20240109_191019.jpg

IMG_20240109_191025.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Szwagrom oglądać mozesz ale na bank nic nie rób bo nie, ma sensu szkoda sobie przypału robic możesz odwołanie (apelacje) dopóki wyrok się nie uprawomocni masz malo czasu dzialaj 👍 ale też trzeba na to uważać znam sytuacje z życia wzięta goście napisali apelacje od wyroku a mieli isc na 5 lat to oni mieli tam grubo to wiecie co sie stało?! Po apelacji dostali po 7 jeszze więcej im dojebali pozdrawiam Serdecznie Zielona Brygade💣😎

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green dobrze jest tak popatrzeć po zdjęciach jak to idzie, bo jak człowiek codziennie łeb wstawia do środka to wydaje się jakby pomału to wszystko szło.. 😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@UKTHC to tylko nasza troska 😄 ja tez patrzę i mówię.. kurde to nic nie idzie 😄 ostatnio nawet sprawdzałem swoję poprzednie fotorelacje żeby porównać czy cokolwiek puchnie 😄

Jak się patrzy codziennie to się nie doświadcza tego co jak co tydzień 😛 to już tak jest 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...