Skocz do zawartości
Mr.Green

​ 🐳 ​Moby Dick Challenge = Barney's Farm vs Royal Queen Seeds

Rekomendowane odpowiedzi

@Growerseed Ty dobry jesteś, skąd wiesz jakiego Moby ma dużego dicka? A tak w ogóle to te całe sperm banki to chyba jakaś seksualna sekta moby Dick od dick Passion pewnie cerifited by Kendra Lust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Topy na tacy podane konkretnie wyglądają jak rasowy squn😎 serdecznie pozdrawiam Doktorze joint 😉🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elo Elo Cztery Dwa Zero

Przyszedł czas na małe podsumowanie. Po tygodniu suszenia rośliny zostały otrymowane do konca. Zważone i do słoików.

IMG_19701115_082127_095957.thumb.jpg.c1b9a202847f9647b561297364abfbf0.jpg

 

Zdjęcie całości w słoikach. Na zdjęciu brakuję gdzieś około 15 gieta które już poszło w testy.

IMG_19701117_105706_095906.thumb.jpg.67862c4410b5ae9d3f098cd909b2d7c2.jpg

 

Od lewej Zaczynając..

Barneys Farm

Najmniejsza sztuka ale najbardziej owocowo pachnąca i najwięcej cukru na roślinach.  35

Potem najwieksza roślina  60g

Na końcu ostatnia z rodziny Barneys 45g

Suma Barneys Farm to około 140g

 

Royal Queen Seeds po prawej

Najmniejsza roślina 30g

Średnia roślina 50g

Największa prawie 70g

Suma Royal Queen Seeds około 150g

Do tego po wszystkim zostało około 30g popcornu z 6 roślin w miseczce po środku. 

140+150+30= 320g więc tak jak myślałem koło 300 się zakręciło więc wszystko w standardzie 😉

Co do odmiany BF która ścinałem tydzień wcześniej i już przeleżała tydzień w słoiku to powiem że robi wrażenie. Smak kurewsko owocowy.. guma do żucia, landrynki i slodka oranżada na miejscu pod sklepem za małolata 😄 mega mega mega słodkie i owocowe nuty z naciskiem na owoce leśne.. maliny jeżyny i po części czereśnie.  Jak skręciłem wąsa i chwilę trzymałem go w ustach zanim odpaliłem to od razu jakby człowiek się cofnął w czasie do dzieciństwa.. 😄 slodkie wspomnieniami. Moc bardzo potężna. Wąsa paliłem na 2-3 razy. Efekt bardzo Sativowy. Nie zamula, pobudza do działania i motywuje. Myślenie klarowne i optymistyczne. Do tego porządny efekt śmiechu.. śmiałem się jak gowniak sam do siebie 😄 aż kobieta mówi że mi odpierdala 😄

Bardzo pozytywna odmiana. Palenie pachnie jakbyś siedział w fabryce landrynek :D 

Znowu RQS to słodkie zapachy z ukłonem w stronę cytrusów.. osobiście jeszcze nie próbowałem tak jednak opinie pozytywne.

Panny odpoczywają i się kurują ;) za około tydzień dodam resztę ze smoke raportu. 

Dziękuję wszystkim za obecność i wsparcie :rollit:

 

IMG_19701117_105839_095815.jpg

IMG_19701117_113309_103156.jpg

IMG_19701117_113247_103222.jpg

Niestety stary telefon ktorym robię zdjęcia.. nie jest jakiś wyczesany i nie oddaję do końca tego co widać okiem.. topy od BF są dość ładnie kolorowe. Nie że całe fiolety a po prostu kolory 🙂 Bardzo przyjemne dla oka i pasuję do opisu Smoke Raportu w którym opisałem ową słodycz tych odmian.

Jestem szczęśliwy że wyszły z tego dwa sorty palenia.. jedno słodkie w kierunku cukierkow i owoców leśnych czyli BF i drugi sort też słodki ale w kierunku owoców cytrusowych. 

Będzie co próbować i porównywać ale to dopiero wraz z następnym UP-em 

Jak widać żywicy nie brakuje 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@WymiataczMega bardzo smaczne. Jak tak siedzę teraz ujebany i rozmyślam to stwierdzam że chyba najsmaczniejsze jakie się udało do tej pory :yummy:

@vego1989 a widzisz.. zapomniałem dodać że lampa na VEG 40% a na FLO 60% pierwsza połowa kwitnienia a na drugą połowę kwitnienia stosowałem system zmianowy 60-80%. Zazwyczaj zachowując stosunek 1:1 czyli 2 dni 60% i dwa dni 80% 

Coś jak w cyklu mieszanym 😄 z precyzją częstotliwości wykonywania zadania w granicy 80-90% 😄

100% nawet nie odpalałem. 

lampa 245watt to bym powiedział że średnio 200watt lecę z prądem. 

 

 

Edytowane przez Mr.Green

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB 400 to by było jakby wszystkie sztuki były takie jak ta największa. Same grube kolby.

Geny nie puściły na więcej 😄

Nie ma się czym wkurwiac. Jakby nie było tych 300 to bym może coś chrząkal na samego siebie a tak to jest ok 😉

Swoje zebrać i jechane dalej 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@vego1989 w piątek będzie dwa tygodnie jak ziarno poszło do wody. I jestem wkurwiony bo dopiero po tygodniu wyszło 4 z 7. Ziarno od kolesia i z gratisów. Tak czułem, że jak nie kupimy normalnie świeżych nasion to chujnia będzie.

PXL_20240206_184439815.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@vego1989 jakieś to niby holenderskie ziarno i zwrot kasy jak nie wyjdzie 🙂 Za długo to wychodziło, jak rosło tez tak będzie to znowu wkurwiać się będzie trzeba.

W jednym to upakuje.... 4x10L i 3x5L.... ale osuszacz wtedy nie wejdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...