Skocz do zawartości
Mr.Green

​ 🐳 ​Moby Dick Challenge = Barney's Farm vs Royal Queen Seeds

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

@Prepers jak jest 0.3 to jestem szczęśliwy 😉

Najlepsze jest np. Pierdolenie jak dla mnie żeby nie uprawiać różnych odmian bo to problematyczne a jak kupujesz pestki tej samej odmiany to kurwa kazda inna 😄

Wiech jeden chuj tak na prawdę 😄

Aby zblizone były i by nie mieszać typowo typowej sativy z indica 

@Prepers co najlepsze lampa świeci 80% i trochę 60% na zmianę.. i trochę znowu 80% i 60% 

W ogóle nie lece 100% bo jak wbijam 💯 to planty skwiercza 😄

Edytowane przez Mr.Green

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green Gościu ja się zaopatrzyłem w pół grow shopu, mam 3 lampy, jakieś pierdoły, cały pokój zajebany, bo się słuchałem takich zjebow, a chciałem możliwość na własny użytek, a teraz to zapasy mogę robić 🤣🤣

Liczyłem że 1/1 g/w to jest zajebiście 🤣 a teraz żałuję że nie postawiłem 3 malych namiotów 😥😥😥 i po 2 roślinki, ale by była zabawa! 

Na moim metrażu to mała fabryka już, i glupota 🙂 Ostatni raz tak lecę, później chyba długi weg i 4 rośliny w 20l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu 😄

 @moonka jedno feno się ciekawe trafiło 🙂

IMG_19701104_104032_093917.jpg

Tutaj jedyny prawdziwy Moby Dick z 6 😄

Nie będzie kłamstwem że mam ochotę ściąć tylko główne topy i wrzucić go na rewega bo ma jebana predyspozycje do puchnięcia topów 😛

 

IMG_19701104_103834_094034.jpg

IMG_19701104_103703_094423.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green już blizej niz dalej końca ☺️A tyle co rozmawialiśmy o challenge jak zaczynałeś, obstawiałem nawet że jakaś jedna suka z rqs nie wyjdzie, to teraz pewnie ta największą xd😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@vego1989 pewnie tak 😄

RQS ma mniejsza stabilność bo ma największą sztukę. Średnia sztukę i najmniejsza sztukę.

a BF ma bardziej wszystkie średnie. Za to bardziej egzotycznie wygladaja te topy. 

Jestem zadowolony z pestek od BF bo mają jednak większą stabilność. Mam kilka odmian od nich i z chęcią je wysieje. 

Co najlepsze ta największa sztuka z 6 co jest od RQS jest najdłużej zielona a inne się już wyjadly gdzie praktycznie dostawały od początku to samo papu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Mr.Green napisał:

@vego1989 pewnie tak 😄

RQS ma mniejsza stabilność bo ma największą sztukę. Średnia sztukę i najmniejsza sztukę.

a BF ma bardziej wszystkie średnie. Za to bardziej egzotycznie wygladaja te topy. 

Jestem zadowolony z pestek od BF bo mają jednak większą stabilność. Mam kilka odmian od nich i z chęcią je wysieje. 

Co najlepsze ta największa sztuka z 6 co jest od RQS jest najdłużej zielona a inne się już wyjadly gdzie praktycznie dostawały od początku to samo papu. 

Ja po twoim doświadczeniu nie chciałbym pestek od rqs, te od BF są poprostu piękne, daj znać jak smak, i moc 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green troche ten Twoj projekt dal do myślenia. Ciekawe jaki rozstrzal genetyczy by byl przy wiekszej ilosci. Tak czy siak upewnilem sie, ze nie warto kupować od RQS, lepiej troche dołożyć i mieć pewniaki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...