Skocz do zawartości
Prepers

5x Gorilla cookies auto 1x purple banana punch auto Fastbuds

Rekomendowane odpowiedzi

@Prepers uważaj bo żony to są największe szkodniki... już tu takie rozkminy były 🙂

Takia ziemiórka, przędziorek i inne chuje móje w miare powoli zaczynaja dewastację a taka wkurwiona żona wie jak bardzo Ci zależy i uderzy z całą siłą w najczulsze miejsce.... nie dość, że planty rozjebie, połamie to może uszkodzić sprzęt 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam włączam od razu... żeby walczyć musiały i łodygi grubaśne były. Ile w tym prawdy... nie wiem 🙂

Ale jak włączysz to żeby nie za mocno centralnie w rośliny dmuchał bo się położyć mogą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest tu jakiś spec od ledow? Mam namiot 120x120, a żeby maksymalnie wykorzystać potencjał tego namiotu to Lipka z mars tsw2000 300w, czy ten panel by się nadawał? Może jakieś porady co do oświetlenia na następny plant? Chce wykorzystać maksymalnie 120x120

Screenshot_2023-10-18-20-10-50-516_com.android.chrome.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers wyluzuj. Masz czas jeszcze 😄 wszystkie te lampy są bardzo podobne i nie odkryjesz czegoś nowego 🙂 efekt końcowy będzie bardzo zbliżony. 

Koniec końców kupiłbym ta większa lampę zamiast drugiego Tsw. Do tego deugi mniejszy namiot i zanim kosa w głównym namiocie to na tym tsw 2000 startujesz wcześniej z sadzonkami i wegiem. Skrócisz czas uprawy i wykorzystasz obie lampy. Potem jak masz kosę to przekladasz topy do suszenia do mniejszego boxa a nowe roskinki np. 2-3 tygodni do dużego namiotu pod duża lampę. 

Wtedy lecisz taśmowo jak fabryka Mercedesa na 3 zmiany 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green poprostu chce mieć wszystko pod kontrolą, a teraz na kwitnieniu ciężko będzie mi oświetlić 1.44m2.

A tu aktualizacja dzień 13

Nadaje się któraś do lst? I w którą stronę giąć najlepiej? Jakieś porady?

A tu ta jedna co miała żółte plamki, rozwija się chyba dobrze, ale plamki zostały, i na nowych liściach chyba też będą.

Screenshot_2023-10-19-05-06-25-857_com.miui.gallery.jpg

Screenshot_2023-10-19-05-06-40-678_com.miui.gallery.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ręce mnie swedzialy na 5 zrobiłem swoje pierwsze LST prosze o oceny i wskazówki. Pzdr dla wszystkich i z chmurą.

Screenshot_2023-10-19-15-26-57-321_com.miui.gallery.jpg

Screenshot_2023-10-19-15-26-44-445_com.miui.gallery.jpg

Screenshot_2023-10-19-15-26-40-049_com.miui.gallery.jpg

Screenshot_2023-10-19-15-26-24-992_com.miui.gallery.jpg

Screenshot_2023-10-19-15-26-35-882_com.miui.gallery.jpg

Screenshot_2023-10-19-15-26-22-823_com.miui.gallery.jpg

Jak to wygląda bo się stresuje że nie wyszło, że za szybko, takie ładne były, a ja je na kolana i za włosy xd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...