Skocz do zawartości
Prepers

5x Gorilla cookies auto 1x purple banana punch auto Fastbuds

Rekomendowane odpowiedzi

@Mr.Green skalibrowany jest, mam z kalibracja na srubokrecik płyn pH 7.0 i 4.0

I na płynach gra gitara, ale woda tylko w momencie pomiaru ma taki sam odczyt, czyli jak próbuję teraz zmierzyć jest np. 6.3, a jutro 7, w danej chwili odczyt nigdy się nie zmienił o więcej niż 0.1 co może być błędem pomiarowym, a mam jeszcze małe podejrzenie, ale nie znam się na tym tak dobrze, bo mam zawieszoną grzybnie CO2 boost, a woda stała w konewce w namiocie, może to co2 wpływa na kwasowość wody, dzisiaj zrobię małe badania naukowe, wiechal poważny temat ze Spain, więc wyniki badań będą wiarygodne xd

Takie coś wyczytałem, zrobię testy zdam relacje 

Screenshot_2023-10-13-15-58-38-980_com.google.android.googlequicksearchbox.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMG_20231014_233035.thumb.jpg.93ae6075a2970de3536640b56417ad80.jpg

Jak to wygląda? te 2 w środku strasznie się wygięły l, podprostowalem trochę ziemia i podparłem.

Edytowane przez Prepers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers bo temperatura będzie spoko jeżeli zapobiegniesz jej uciekaniu 😉

No 50% to trochę dużo więc uważaj. Szybko może je pokarać ogólnie. Młode bywają wrażliwe i za intensywne światło może je zmęczyć. Najważniejsza jest obserwacja i kontrola :roorrip:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green jak to wygląda twoim okiem? Podnieść lampę o 5/10 cm i zostawić te 50% jutro? Czy zajarać i podlać pojutrze calmagiem od biobizza, i szykować pod pierwsze nawożenie za nie cały tydzień, i wtedy podnieść? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers tydzień za dużo.. to będą placki. Myślałem właśnie żeby jutro podnieść lampę o te 10 cm na pół metra. Daj im się trochę oderwać od ziemi żeby w miarę proporcjonalnie się rozwijały. Pierwszy etap by zapobiec wyciąganiu się masz już za sobą więc teraz daj im trochę przestrzeni życiowej 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do nawozów to nie widzę sensu by do 3 tygodni cokolwiek dawać. Zobacz u Zielonego jak idą bez nawozów na samej wodzie. Ziemia jest bigata w minerały i to poki co wystarczy. To że dasz teraz nawozy to nie sprawi że jeszcze bardziej przyśpiesza. Jedynie coś na korzenie by szybciej się rozwijały. Następnym razem zaopatrz się w mikoryze by dojebac sadzonce małe wsparcie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green Oceń proszę środkowa dolna ma problem żeby wystrzelić do góry, ale robi się łodyga bardzo masywna i się ładnie u góry rozwija, jest podparta ziemia i mogła mieć trochę więcej stresu jak inne, ale nie koniecznie środkowa górna miała tyle samo stresu jak widać ładnie idzie.

Jak wogule to widzisz?

IMG_20231015_170155.jpg

Wilgoć podczas otwierania namiotu tylko ucieka trzymam ja na poziomie 70 do 80%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers dobrze wygląda. To że jedna jest większa a druga trochę mniejsza to nic złego. Rośliny z tej samej paczki nie są idealne i potrafią się różnić genami a co za tym idzie, ich wygląd może odbiegać od wyglądu innych roślin. Po podwyższeniu lampy podrosną trochet do góry.

Póki co wszystko git. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę tą środkowa tak podpierać narazie ołówkiem? Klękla mi od światła i się nie chce podnieść 

IMG_20231016_130025.jpg

@Mr.Green kumpel zrezygnował z tego mojego mars hydro, czy to dobry pomysł dołożyć np. 150w na kwitnienie też od mars hydro, albo drugą taką samą? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...