Skocz do zawartości
Prepers

5x Gorilla cookies auto 1x purple banana punch auto Fastbuds

Rekomendowane odpowiedzi

@Mr.Green Zgodzę się że topek nie może schnąć tak szybko, a schnie przez brak warunków, i przymus. Jeszcze raz ci powtórzę nie miałem jak ususzyc, i co mam teraz płakać, w naturze na słońcu i wietrze schnie jeszcze szybciej więc skończ pierdzielic 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lasir sam czułem potrzebę większego wyrażenia siebie 😄

Nie miało to nic wspólnego z tym czy zrozumiałeś czy nie 😛 Nie powątpiewam w twoje zdolności rozumowania rzeczywistości 😉

@Prepers gdzie schnie w naturze na słońcu? W sensie dzika konopia? Co ma porównywanie outdoor do indoor? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB  pan @Prepers z pewnością jest wspaniałym mężem i ojcem i już również i growerem. Nie narzekam na niego. Dobry z niego wariat 😉

Ktoś jednak musi nam mówić jacy jesteśmy byśmy mogli to dostrzec z poziomu innej osoby która na nas patrzy z boku i potrafi dostrzec to czego sami nie dostrzegamy będąc oślepieni swoim blaskiem wspaniałości. 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers i ja Cię nie wkurwiam. Staram się tylko cię ochronić bo wiem jaki jesteś wrazliwy na niepowodzenia. Zawsze warto znać dwie skrajności w danym temacie by umieć odpowiednio wyważyć swoją decyzję

Sam wiesz że jak jest zanpieknie to coś jebie kitem 😉 więc pokazuje Ci i drugie oblicze byś był świadom i odnalazł swoją ścieżkę growera jak i swój styl prowadzenia swojego ogrodu

Buch z Tobą ziom 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.GreenAle ty jesteś głupi 🙂 byłem młodszy niewiem może z 19/20 lat miałem, i miałem sąsiadkę taka 🔥🔥🔥🔥23 każdy mówił z kolegów że to szon jest, a my se na bucha do lasu na spacery chodziliśmy, ogniska jakieś paliliśmy, wino chlalismy jak żule, i wiesz na początku miałem takie obawy, że to szon itd. Ale jak mi pierwszy raz galę zrobiła, to do teraz jak mi dupa robi i tak myślę o tamtej, myślisz że żałuję że się kolegów nie posłuchałem :)?

@Mr.Green Nie wkurwiaj mnie, bo masz rację, nie miałem warunków, kupię drugiego boxa do suszenia zamiast tego ścierwa, akurat będzie na lampę 300w co ta planta leci na 4 roślinki jest git 

Edytowane przez Prepers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Ci się nie każe słuchać. Człowieku 😄 ja tylko mówię jak może być 😄

co to jest szon? 😄

a mówiłeś żonie że tamta robiła lepiej gałe? 

@Prepers

Edytowane przez Mr.Green

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green Myśli że nie lubię, bo słabo jej idzie xd 

@Mr.Green się nie wkurzam byku na ciebie, i czytam co do mnie piszesz, rozumuje to tak lepiej jakbym wysuszył powoli w boxie, ale nie miałem jak, a że nie szkoda mi hajsu na suszarkę, to kupie i wypróbuję wtedy dam wam znać że chujowe xd

Co będę wam opowiadał tak czy siak jak trochę ten chlorofil uleci mam jaranko które jak mi przyniesie chociaż z 4/5x taka fazke jak wczoraj, to gra gitara 

@Mr.Green Szon to zwykły kurwiszon, ale ja trochę innaczej to postrzegam, sądzę że to ona się bawiła facetami, a nie oni ją 🤣 Ale nie zmienia faktu że słaby materiał na żonę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green może zrobię to tak samo, pilnujesz wilgotność? Bo niemam przypalu żeby suszyć w chacie , tylko przypał że dzieci biegają a to tak cuchnie 

@WBB

23 minuty temu, WBB napisał:

@Mr.Green ja na początku musiałem zluzować gumę bo Prepers chyba się zbierał do najebania mi 🙂 A szkoda mi było mojej ślicznej facjaty 🙂

Hahaha chłopie luźna guma, bez spiny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie jestem za pokazywaniem tematu dzieciom.... bo później będzie problem jak Ci w wieku 12 lat zacznie jarać zioło bo tatuś to samo robi... 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB W suszarce nie widzą nic, a i tak zły jestem bo czuć

Mam niby dobre miejsce do suszenia, ale przez dzieci nie rozwiesze w chacie na poddaszu, bo na cały dom będzie jebać, też jestem za tym żeby dziecko jak najdłużej pozostawało trzeźwe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam inne podejście.Uważam, ze jak bedzie miało z tym styczność w domu to nie zapali byle gówna z ulicy z ciekawości bo tej nie będzie.Obym się nie mylił...@Prepers @WBB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lasir jak za młodu będzie doskonale obyte z jaraniem i jakby nie patrzeć z "narkotykami" to bez problemu i szybciej zacznie szukać czegoś lepszego i zacznie wciągać futer do nosa....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PIERDOLE mam problem niewiem kiedy ściąć purple nie działa mi mikro na tyle że y to stwierdzić a na telefonie widzę to

Screenshot_2023-12-16-11-54-34-685_com.miui.gallery.jpg

Screenshot_2023-12-16-11-54-28-132_com.miui.gallery.jpg

Prezentuje się spektakularnie, kolory kosmos, zapach sztos slodki.

IMG_20231216_115722.jpg

Jak lejecie ostatni tydzień wodę to reguluje cię pH, czy już się nie reguluje? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...