Skocz do zawartości
Prepers

5x Gorilla cookies auto 1x purple banana punch auto Fastbuds

Rekomendowane odpowiedzi

@Pierr1947 Spoko, już dawno po drobnych problemach mam takie coś koło boxa, wraz z encyklopedia niedoborów, i myślę że dobrze mi idzie jak narazie.

Górna środkowa jest cała opsypana szronem, a nie dotykałem jej jeszcze, ale wygląda jakby się miała mocno kleić 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers no ta środkowa to ewidentnie ma braku azotu 🙂 i to dość szybko jej wyskoczyło.

Wiedz że największe niedobory wychodzą w drugiej połowie kwietnia kiedy to topy kończą budować swoją formę a zaczynaja puchnąć i nabierać masy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green dostała azot spokojnie Green 🙂

Ona jest poprostu cały czas głodna, wyjebalo jej azot to zacząłem jej dawki zwiększać, nie jaśnieje bardziej, ale została w takim kolorze 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers z czym orzesadzic jak to bio nawozy. Tu ciężko o przesadę. Na moje to jej dopierdol fest bo zaraz jak zacznie się bardziej wyjadac a zacznie.. bo już to robi.. to wtedy ciężko będzie ogarnąć. Ta z tyłu jest na podobnym etapie puchnięcia a nie jest taka jasna i ta co jest taka jasna to powinna być tak ciemna jak ta z tyłu. 

Ta jasna to banana punch? Czy gorilka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers Nie macaj ich taka Moja rada bądź cierpliwy 👊@Mr.Green ja mam trochę inna technikę podczas kwitnienia nie daje właśnie dużo azotu. Azot na kwitnieniu wydłuża całe grow dlatego większość nie może zamknąć się w czasie który podaje producent. Ja zamiast NPK dobijam samo PK i nie wychodzę na tym źle wręcz odwrotnie .Ale żebyś mnie nie zrozumiał źle to ja tak robię i nie każe innym... Rzadko mi się zdążą żeby przestrzelić grow z tym co podaje producent. Co myślisz o takim podejściu do grow?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Pierr1947 Mój ziomek z większym doświadczeniem mnie wyśmiał że podaje jej teraz azot, a że paliłem jego topy dużo razy, i są premium, to uważam że możesz mieć rację, a on wali hydro-mineral, i myślałem że tu jest ta różnica, jak pokazałem mu ją to powiedział żebym się nie przejmował i karmił tak dalej, więc myślę że możesz mieć rację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers Ja nie neguje ale tego nie robię . Tu forum idzie inna droga ale ok niech tak będzie każdy ma swoją technikę na końcu i tak wszyscy palimy... Ja napisałem wyżej azot spowalnia kwitnienie. Wiem to z od bardzo doświadczonych growerow którzy siedzą w temacie kilkanaście dobrych lat . Nawet na szybko można wpisać w google i to samo pisze. Twój ziomek wie co mówi 👊

Tu tak na szybko nawet coś znalazlem

IMG_20231117_163312.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Pierr1947 u mnie sama pobiera azot to ja nie wiele mam do gadania. Inna procedura. Sam też pompuje max PK na FLO. Herbatka kompostowa i PK banan 🍌

Ze swojego doświadczenia gdy dałem o połowę mniej azotu na start to potem mi go brakło i roślina nie dała dużych topów. 

Nie twierdzę żeby ją max pompować azotem a jedynie zapobiec dalszemu wyjadaniu sie. 

Z tego co mówi kolega kolegi to jedna jest w namiocie spoko a resztą są chujowe. No bo skoro jedna się wyżera i ją zostawić bo jest cool.. to tamte co się nie wyżerają to są fujj..? Czy jak 😄

Do tego kolega z hydro mineral doradza koledze z bio soil.. 🤭

To sie zapytaj pan panie @Prepers swojego kolegi czy jest świadom że w bio jak masz niedobory to jak podasz papu to trzeba nawet tydzień zanim zareaguje a w hydro mineral karmisz na bieżąco i jak widzi jakiś niedobór to podkręci kociołek i w na drugi dzień widać różnicę 😄

Po co tyle pytan o wszystko jak obok jest kolega co wie wszystko :smokelots:

W Moim namiocie taki spadek azotu w połowie FLO i braku szybkiej reakcji oznacza chujowe topy. 

Mowie o swoim boxie rzecz jasna 😉

@Pierr1947 mowa o mineralnych czy organicznych? Odnośnie google.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Mr.Green napisał:

@Pierr1947 u mnie sama pobiera azot to ja nie wiele mam do gadania. Inna procedura. Sam też pompuje max PK na FLO. Herbatka kompostowa i PK banan 🍌

Ze swojego doświadczenia gdy dałem o połowę mniej azotu na start to potem mi go brakło i roślina nie dała dużych topów. 

Nie twierdzę żeby ją max pompować azotem a jedynie zapobiec dalszemu wyjadaniu sie. 

Z tego co mówi kolega kolegi to jedna jest w namiocie spoko a resztą są chujowe. No bo skoro jedna się wyżera i ją zostawić bo jest cool.. to tamte co się nie wyżerają to są fujj..? Czy jak 😄

Do tego kolega z hydro mineral doradza koledze z bio soil.. 🤭

To sie zapytaj pan panie @Prepers swojego kolegi czy jest świadom że w bio jak masz niedobory to jak podasz papu to trzeba nawet tydzień zanim zareaguje a w hydro mineral karmisz na bieżąco i jak widzi jakiś niedobór to podkręci kociołek i w na drugi dzień widać różnicę 😄

Po co tyle pytan o wszystko jak obok jest kolega co wie wszystko :smokelots:

W Moim namiocie taki spadek azotu w połowie FLO i braku szybkiej reakcji oznacza chujowe topy. 

Mowie o swoim boxie rzecz jasna 😉

@Pierr1947 mowa o mineralnych czy organicznych? Odnośnie google.

Czyli podlanie podwójne na grow przed połączeniem jest ok i później roślina ma zapasu odpowiednio?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green Green przeczytaj jeszcze raz co napisałem, napisałem tylko że Pierre może mieć rację, a że się kolega śmiał to myślałem poprostu że jest różnica w nawożeniu między bio, a minerał, bo o minerału nic nie czytalem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green Właśnie tak myślałem że z bio tabsem jest trochę inna bajka. Dlatego też się zapytałem jak Ty to widzisz bez spiny oczywiście 😉 Chciałem poprostu się wymienić doświadczeniami. A jak u Ciebie jest z tym co podaje producent? Zamykasz się zawsze w czasie?

@mateo @Mr.Green Też jakoś słabo to zrozumiałem grow przełączenie weź Jeszcze raz napisz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Mr.Green napisał:

@mateo co ? 😄

Jakie podlanie i czym hehe 🙂

No nawozami na grow. podwójna dawka (Terra grow calmag i witaminy jakieś) i dopiero przełączam  na bloom ,żeby ostatnie podlanie nie było sama woda.takie wyjście jest najlepsze ? Bo tak zrobiłem w obawie o braki później, tym bardziej że pod ledem

Edytowane przez mateo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, Prepers napisał:

Mój ziomek z większym doświadczeniem mnie wyśmiał że podaje jej teraz azot,

 

48 minut temu, Prepers napisał:

jak pokazałem mu ją to powiedział żebym się nie przejmował i karmił tak dalej

Te dwa cytaty trochę się wykluczają i nke to żebym się czepiał. Trochę się pocoachingujemy?

Jak myślisz, który cytat jest bliżej prawdy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@grolsch3 jeden i drugi pokazałem mu roślinę, i zapytałem ile dać jej azotu, wyśmiał mnie, i powiedział że na kwitnienie nie daje się azotu, co mi się nie pokrywa z tabela bio bizz, i co piszą o bio. Powiedział też żebym je karmił tak samo, jak do tej pory, i że dobrze wyglądają, i zgadnij xd Jego też nie posłuchałem 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...