Skocz do zawartości
Prepers

5x Gorilla cookies auto 1x purple banana punch auto Fastbuds

Rekomendowane odpowiedzi

@Pierr1947 myślisz że litr mi starczy na 4 tyg, i 6 roślin, no i raczej nie kupię tego w zwykłym sklepie?

@Mr.Green higrometr jest jeden, z wilgotnością już raczej nie powinienem mieć problemu poza boxem zbiłem poniżej 40%am, a  po podlaniu 42%, między liście jest problem żeby umiejscowić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers polecam dwa higrometry. 

Po 1 jeden może kłamać a po 2 wilgotność na flo bywa różna nad roślinami i pod roślinami.

Jeżeli jeden higrometr kłamie lub "zniekształca" odczyt to żyjesz w błędzie i się niepotrzebnie wkurwiasz 😉bo możesz prowadzic nie równa walkę. Nie twierdzę że tak jest a że być może. 

U mnie stoją dwa obok siebie i potrafią pokazywać delikatnie rozne odczyty a czasami idealnie takie same

:passitleft:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Prepers @Mr.Green Jeśli działa to zajebiście. Kiedyś robiłem oprysk z vital race i też miałem ujebane ścianki polecam do czyszczenia środek APC taki uniwersalny środek do czyszczenia. Zajebiście czyści boxa i jest tani. Próbowałem czyścić jakimiś clenerami huj pomagało a ten środek to już jak spływał to zabierał ten stary syf z oprysow.A co do canna Cure to nie cackaj w małe butelki to bez sensu. Canna Cure się daje 330ml na 1l wody  to będzie jeden oprysk na tydzień. Wiem że trochę drogi jest ale śpisz spokojnie. A i jak robisz oprysk zaczynaj pryskac od dołu na liście i zostaw coś na koniec żeby opryskać górę . Z 1l wyjdzie ci 3 opryski. W zwykłym sklepie raczej chyba nie ja zawsze z growshopa biore

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Mr.Green Ciekawy produkt nie słyszałem o nim nigdy wieczorem się bardziej Zagłębie w niego i może skorzystam. Muszę zobaczyć jak on tam cenowo wypada i jak z jego wydajnoscia. Dzięki za info ogólnie 👊 Tak go się rozrabia 330ml na 1l wody. Jest drogi 5l kosztuje od 50e do 60e ale robi robotę naprawdę mnie jeszcze nigdy nie zawiódł. Przy mieszaniu robią się banki jakbys mył ręce mydłem. Nie ma wpływu na smak i zapach nie degraduje trichomow . Ma bardzo dobre recenzje 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Pierr1947 wychodzi dużo drożej niż to co wysłałem. 

1.5kg za 25-30 euro..? 

Dozowanie 50 gram na 10L ziemi. 

 

Zdziwiła mnie proporca. Boom boom spray też można na kwitnieniu używać w fazie początkowej ale tam jest 5 ml na 1L a tutaj rzeczywiście duże jak na litr 🙂 ja osobiście nigdy niczym nie pryskalem topów. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green @Pierr1947 chłopaki przegrywam tę walkę, po defoliacji liści kosmos jeśli chodzi o topy, ale u roślin postępuje grzyb, były zgolone wszystkie zainfekowane liście, pomocy jak z tym walczyć na szybko, bo jest o co tam jest  400g topów jak dobrze spuchną. Jak będzie trzeba to wypierdole, ale serce ❤️ będzie boleć w chuj 

Screenshot_2023-11-11-12-53-15-388_com.miui.gallery.jpg

Screenshot_2023-11-11-12-53-26-941_com.miui.gallery.jpg

Screenshot_2023-11-11-12-53-28-612_com.miui.gallery.jpg

Screenshot_2023-11-11-12-53-19-087_com.miui.gallery.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Pierr1947 aczkolwiek na mnie nie patrz. Nie jestem miarodajny 😄 ja mam lekką obsesję na bio uprawę 😉 i mam tam swoję ubzdurane.. wiadomo :ghelyon:

Nie wiem jak Ci pomóc. Nigdy nie musialem stawiać czoła takiemu problemowi. 

Raczej bez oprysku czymś się nie obejdzie. 

@Udyr @Zielone krainy @Pierr1947 @grolsch3

 

@doominik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Mr.Green Wiadomo jak każdy z Nas ma jakieś tam swoje wybory ale definitywnie sprawdzę to co polecasz👊@Prepers Twój wyciąg był cały czas włączony? Spokojnie może to coś innego ja nie wiem sam czy to grzyb nie widziałem jeszcze czegoś takiego u siebie... Póki szarej nie ma na topach to chyba nic strasznego się nie dzieje tak mi się wydaje... Masz następną lekcję żeby na nie które rzeczy działać trochę wcześniej tzn profilaktycznie. Moim zdaniem i tak Ci dobrze idzie treningi udane z nie doborami też sobie jakoś poradziłeś ja pamiętam swoje pierwsze grow to było gorzej😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jadę szukać olej neem, jest skuteczny w walce, muszę też lep na muchy rozciągnąć, bo mam te muchy co roznoszą 🍄, niewiem z czego zrobić ściółkę, ale też bardzo pomaga, mogę też podlać niewielka dawka wody i olejem leem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers  Wyczytałem w książce na temat Preparatów chemicznych  i może ich użyć ? 

Są podzielone na Kontaktowe i Systemowe    ( chodz radzą w miarę możliwości żeby unikać preparatów systemowych z racji tego że bardzo długo pozostają w roślinie )   

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wyczytałem ( skupiłem sie tam na kwesti stosowania w róznych stadiach rozwoju )  ale pewnie jak nie zastosujesz radykalnych środków to raczej nic nie będzie  palone   😞  Szukaj / Walcz ziomek  nie możesz tego stracic wariacie 🙂 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...