Skocz do zawartości
moonka

Moj pierwszy indoor. 2x purple bud 1x master kush. Viparspectra P1000

Rekomendowane odpowiedzi

Dzien 11. Dzisiaj rano roslinki dostaly po 200ml wody wraz z ukorzeniaczem. Na chwile obecna ich stan jest rozny😅 lewa wyszla jako pierwsza u ma sie bardzo dobrze poza malymi plamkami na pierwszych lisciach, ktore nie sa i tak istotne. Wyzsze partie nie maja juz zadnych plam i wygladaja bardzo zdrowo. Prawa gora wyglada troszke gorzej. Posiada wiecej plam ale nie ma tragedii. Jej stan oceniam na 80%. Trzecia dolna roslinka wyglada zle... plamy na kazdym nawet najmniejszym swiezym listku ale wydaje sie rozwijac podobnie jak pozostale. Stan ~50%. Sensi skunk w 100% elegancka ale wyciagnela sie jak glupia i dodatkowo przechylila sie na bok. Jednak ona jest tylko dla funu i na ta chwile bardziej jako porownanie wzgledem purple jesli chodzi o dziwne plamy. Na lepie pojawila sie pierwsza muszka odkad je zamontowalem. Juz sam nie wiem co to sa dziadostwo gdyz widzialem to rowniez w sypialni gdzie nie mam zadnych kwiatow. Ogolnie na ta chwile jestem srednio zadowolony ze startu ale poczekam i dam im szanse. Prawdopodobnie najslabsza sztuka odpadnie z zawodow jesli w najblizszym czasie jek stan sie nie poprawi

Screenshot_20231027-082518_YCC365 Plus.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie w sobotni poranek. Czy nie powinienem podniesc troche swiatla? Obecnie 40cm i okolo 50-55%. Wiem, ze to dopiero 12 dzien ale rosliny wydaja sie byc zbyt zbite

20231028_080456.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@moonkagliwicee Ja cały veg nie przekraczam 50% i trzymam na 50cm. Moim zdaniem na veg więcej światła nie potrzebują. Jeśli piętra są gęsto podnieś lampę będzie łatwiej zrobić lst.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Pierr1947 tego typu akrobacje sobie daruje. Chce zrobic topping, lst a pozniej pociagnac je po siatce cos jak scrog. Co z tego wyjdzie🤷‍♂️ nie wiem😂

Edytowane przez moonkagliwicee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@moonkagliwicee A powinieneś moim zdaniem zobaczysz jaki jest efekt i wyciągniesz wnioski chociaż na jednej. Roślina wtedy nie ładuje energii w liście które jej zostawiłeś tylko wszystko daje w odrosty. Ale nie namawiam 👊

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest i orca. Szkoda, ze wczoraj podlalem rosliny bo od razu dostaly by troche grzyba a tak musza poczekac kilka dni zeby ziemia troche przeschla...

20231028_144748.jpg

@Lasir jak wyglada sprawa z podlewaniem z mikoryza? Wystarczy raz czy za jakis czas rowniez jej dolac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@moonkagliwicee Trzymaj się dawek Podają w galonach pamiętaj o tym :).Lej kiedy chcesz i jak czesto ale przerwy też rób a kiedyś tam ostaw 🙂 Jak planty są zdrowe to tą czystą wodą yeż dobrze podlać czasami 🙂

Aha i nie czekaj.Podlej dziś i dopiero czekaj aż wyschną.Już będzie robić robotę pomału.

Jak masz chlor w wodzie to zawsze musisz "odstać" wodę.Temperatura między 20 a 25 stopni.Aha i jeśli robisz mieszankę nawozów to mikoryzę wlewasz pierwszą, poteem jakieś mixy, maxy a w ostatniej kolejności nawóz podstawowy, czyli N, P lub K 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lasir jak narazie nie mam nic oprocz atami ata organics bio bloombastic + tabsy. Zastanawiam sie rowniez czy jest sens dawac teraz tabsy skoro ziemia jest tak nabita sama z siebie. Teoretycznie na 6tyg mam wszystko w ziemi wiec tak w 4-5 tyg mogl bym dopiero zapodac tabsa. No chyba, ze mysle zle to wyprowadz mnie z bledu🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tabsy i ich właściwosci to do znanego tabsiarza odesłać muszę.On Ci powie jak i kiedy je aplikować.Ale wnioski masz logiczne wg.mnie. @Mr.Green  czas na Ciebie kolego.Nie śpimy 🙂

Ale jak dajesz tabsy to już nic nie trzeba poza tym zdaje się 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lasir dla tego chce poleciec na samych tabsach + bloombastic w odpowiednim momencie. Czytalem dzisiaj o treningu mainlining i chyba jest to cos w co bym szedl🙂 takie polaczenie wszystkiego co chcialem zrobic ale zawarte w "jednym treningu" 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...