Skocz do zawartości
moonka

Moj pierwszy indoor. 2x purple bud 1x master kush. Viparspectra P1000

Rekomendowane odpowiedzi

Dzien po fryzjerze stwierdzam, ze chyba zaczne je czesciej stresowac przycinaniem😂 od wczoraj urosly naprawde sporo biorac pod uwage ich dotychczasowe tempo wzrostu wiec chyba stres wywolal u nich przyspieszony wzrost😂 Na chwile obecna najwiekszej brakuje z 5cm aby siegnela wysokosci na jakiej bedzie siatka. Reszta jest o jakies 2cm nizsza. Czyli jesli mial bym zaczac scrog to musialy by podrosnac jeszcze z 10-15cm. Dam im chyba czas i najwyzej przedluze wega tak zeby wyszlo to w miare ze sztuka

20231117_142229.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@moonka spoko dobry pomysł z siatką nigdy nie robiłem 😁moze kiedys kto wie hehe która to po fimingu?? ile szczytów pokazała?😎

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Pablo 1988 fim przeszla ta w mniejszej czarnej doniczce ale chyba nic z tego nie wyszlo bo tylko spowolnila i rosnie jak rosla. Walic ja...  A co do siatki to zobacz to ale nie przewijaj. Trwa niespelna 2minuty ale koncowka mi rozjebala glowe

https://youtu.be/XL1DsYCO7vs?si=SnmX-wiKSttMYV27

Siatka zalozona. Teraz tylko czekam🙂

20231117_155609.jpg

Screenshot_20231117-163507_YCC365 Plus.jpg

@WymiataczMega ida ladnie jak na zle poczatki🙂 dam im czas. Najwyzej cala uprawa troche sie przedluzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Pablo 1988 moja Pani powiedziala, ze wyglada to jak dywan. No cos w tym jest. W kazdym razie kosmos🙈 Siatke mam od samego poczatku tylko zmienilem ze sznurkow na gumowe linki@WymiataczMega zle poczatki to ziemia nabita pod korek + swiatlo. Gdyby nie te bledy to byly by juz duzo wieksze (tak zakladam) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy szczyt prswie zdobyl baze😂 reszta zawodnikow goni go😂 dzisiaj rosliny przejda kolejne strzyzenie juz takie konkretniejsze. Chce pousuwac zbedne pedy i zostawic tyle te, ktore mnie interesuja. Co z tego wyjdzie jak zwykle nie wiem🤷‍♂️😂@Pablo 1988 dobra z niej kobieta i przymyka oczy na moje dziwne zainteresowania🙂

20231118_081609.jpg

Edytowane przez moonka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@moonka to nie są dziwne zainteresowania moim skromnym zdaniem to jest zajebiste hobby jeden lubi to 2 tamto ogólnie od kad zacząłem uprawiać wiem że chce to robić tylko i wyłącznie dla siebie bo jest to bardzo ciekawe 😎💥

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korzystajac z chwili spokoju ogolocilem rosliny ze wszystkiego co wydawalo mi sie zbedne. Polecialo kilka krotszych pedow, ktore rosly by zdecydowanie za dlugo, wycialem troche lisci oraz najnizsze odrosty. Od teraz nic juz nie obcinam az do poznego flo😅

20231118_112403.jpg

20231118_112415.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...