Skocz do zawartości
moonka

Moj pierwszy indoor. 2x purple bud 1x master kush. Viparspectra P1000

Rekomendowane odpowiedzi

@WymiataczMega nie ma tragedii jesli chodzi o koszta. Powoli sie uzbiera🙂

@Mr.Green widzialem podobne boxy ale... Chyba bardziej chce normalnego ale wiekszego boxa. Problem jest tylko ze znalezieniem tak duzej szafy do ktorej bede mogl do schowac🤣 na wiosne bede ocieplal poddasze i chyba zrobie tam "ukryte" pomieszczenie na boxa skracajac pomieszczenie za pomoca scianki z plyt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@moonkagliwicee ja na start wydalem 1000€ w sumie i z boxa samego nie średnio jestem zadowolony. 200 € za boxa to nie jest dużo. Ogólnie 200€ to jest chuj 😄

Tam jest jakość 😉 Infinity ponoć dobre. W tych tańszych to zamek po roku się pierdoli 😄

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@moonkagliwicee widziałem nie ma tragedi..1100 zł ten największych..za swojego Marsa dałem 900 .....no ale już trudno ..

Jak już mowa o drogich boxach to Gorilla grow tent 💪🔥

@Mr.Green To sporo wydałeś mi też wyjdzie ponad 6 k tan na szybko licząc 🤦 ale chuj wydaje się raz ..no prawie

 

Edytowane przez Resi666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@moonka Patrzysz nie na te boxy...te co dodałeś tu nie mają możliwości uprawy z boku.tu masz te ze strony producenta i są naprawdę tanie jak na tekie rozwiązanie

https://acinfinity.com/advance-2-in-1-grow-tents/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...