Skocz do zawartości
Gość

White Widow, Strawberry Banana | 50x115x170 | lampa Lumatek 250 HPS

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

@WymiataczMega z przewaga ma około 80 cm naazie tłoczą się kwiatostany  myślę że da dobrze plus dostała dzisaj dawkę jedzenia jutro dodam 2 white widow tez juz zaczęły kwitnac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

A tutaj tym razem 2 white widow jedną po nie udanym topingu jedno ręki bandyta pękła zostala tylko jedna strona 🙈a 2 po fimingu dała parę szczytów nie mówię ze nie ale nie liczę na nie tak bardzo jak strawberry są to są niech sobie pykają do góry 🙈🙈🙈 uprawiam  po to bo cieszę się tymi roślinkami Pozdro Zielone Ludziki 😆👍

20231213_104955.jpg

20231213_102211.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Napewno będzie lepiej niż w poprzedniej uprawie 👍😎 moze się skusze na sezonach pod lampa 600 ale narazie to trzeba przerobić do końca 😎

20231214_102729.jpg

20231214_102743.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Siemanko zielony gang🤣🤣🤣 podniosłem dzisaj lampkę wyżej dosłownie 5 cm  i zaczynam dodawać więcej papu (naturalna posypka ze skórek od bananów wysuszone na wiór plus sucha skorupka z jajek fosforu sie przyda)przy okazji  wyciągnięte pstryklem foty .  Strawberry wygląda zdrowo dobrze intensywnie pachnie pozdro  💪💣🔥🪴

20231219_090338.jpg

20231219_090330.jpg

20231219_084608.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skrorupki z jajek nie na fosfor.Nie ma szans, że ta roślina je zje zanim ją zetniesz.Wiem co mówię bo też sypię skorupki, ale z pół roku prędzej zanim zasadzę planty.@Pablo 1988

Aha i nie widziałem jak zyje mokrej skorupki z jaj.Bo napisałeś, że suchą dałeś...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Lasir ciekawe suszyłem w piekarniku razem z bananem wszystko suche jak pieprz mielilem przez maszynkę i wychodził popiół zapodaje myślę  z wchłonie napewno cos, ten popiół rozcieńczasz z wodą , odpowiednie pH i wlewasz w donice zwiększyłem podlewanie bo chce więcej pic🪴(pojebało mi się z fosforem) ale trochę tego fosfor tez tam jest wiem co pisze w postaci fofsoranu wapnia😎

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wchłonie.Chyba, że na atomy rozbijesz.

Śmieje się, ze suche bo one zawsze są suche 🙂 ale tak w piecu jeszcze doschną.Jak robisz miksture ze skorupek to zalewasz wodą i po miesiącu lejesz dopiero.W ziemii jeszcze wolniej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo dodaj coś do ziemii do pomoże roślinie podojadać resztku, zamiast nawozu.

@Pablo 1988

Pomoże jej jeść nie dojadać.Na dojadanie jeszcze czas przecież.

@Resi666 Nie wszystko przez liście podasz.

Bo oto jest ta sztuka BIO.Dać roślinie wędkę nie ryby.Stworzyć jej życie (bio) nie karmić jak tępego konsumenta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Resi666 wiem słyszałem o tej aplikacji do listnej ale mi bardziej chodziło o podawanie roślinie potasu  a skorupka z to tylko dodatek który nie przyswoi nie wciągnie tak jak pisał @Lasir

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Pablo 1988 tak jak @Lasir napisał.. takie mieszanki robi się wcześniej żeby skisly jak ogory kiszone 😛 bo potrzebuja czasu i najlepiej dawać je przed uprawa do gleby by działały już od początku. 

Domów jakiegoś bloomatalbo cokolwiek na puchnięcie topów żeby zaraz w połowie puchnięcia nie brakło tam papu 😛

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...