Skocz do zawartości
Gość

White Widow, Strawberry Banana | 50x115x170 | lampa Lumatek 250 HPS

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Siemano Załoga Zielonego Boba czy waszym zdaniem brakuję jej czegoś??z mojej obserwacji wynika że cały czas produkcja topów idzie pełną parą zaczyna szronic nie wspomnę już o zapachu leje jej na kwitnienie florovit 10 ,12 ml na litr wody z prawidłowym ph podlewam co 2 dzien 600ml donica 11 litrów dobrze obrasta szczyt główny 

20231220_100027.jpg

20231220_100015.jpg

20231220_095935.jpg

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Mr.Green tego florovitu dodaje na przemian zastanawiam się nad zwiększeniem dawki tylko nie wiem czy to dobry pomysł 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno będziesz musiał ją podeprzeć za chwilę bo widać że się już ugina a im większe topy będą tym ciężej będzie roślinie je utrzymać. W późniejszej fazie może stać się awaria i przy wyciąganiu z boxa może się ułamać jakaś gałązka 🙂

@Pablo 1988 poki co nie widzę sensu by zwiększać dawkę. Nie widać żeby była aż tak żarłoczna.

Struktura lisci typowa sativa więc obstawiam że będzie dużo mniejszych topkow niż zlane w całość bataty jak w przypadku indica.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Mr.Green no powiem Ci ze fajnie się kołysze hehe jak ja wyiagamm a mam jeszcze pytanko czy to czegoś jest za malo? Za duzo czy starosc nie radość 😎dolna część roslinki

20231220_110153.jpg

20231220_110126.jpg

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Pablo 1988 nie wiem 😄 nie podkradam mamie butelek z balkonu xD 

Ogólnie to ciężko stwierdzić.. bo to nie jest dedykowane.. i nawet sama nazwa jest dość podchwytliwa.. bo do kwitnienia.. aczkolwiek, wszystkie co rośnie w jakiś sposób zakwita by móc istnieć. 

Nawozy do Marii to bardziej bym traktował jako owocujące.. bo nie dość że kwitną to i owoce mają które palisz. 

Pomijając fakt że osobiście nie jestem w stanie zweryfikować tego nawozu bo sam bym go nie użył to patrząc tylko na tabelkę.. to ma dużo azotu w stosunku do PK i to widać na roślinie. Jest zielona bardzo ciemnym odcieniem a PK może być za mało. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Mr.Green dobra dziękuję a teraz muszę znikać bo jest pizda na jamie ze siedzę w boksie z roślinami 🤣🤣 a święta idą I trzeba chalupe sprzątać i ogarniać lecę do później Piona dobrym Ludziom 😎

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ho ho ho Siemano Panowie mam pytanko mianowicie wyrobi się 3 tygodnie moze nawet ponad jak myślicie do okolo 15 stycznia?bo będę miał wyjazd i bardzo bym chciał ja opierdolic dojdzie?kosa poniżej foty z pod żarówek led 

IMG_20231221_094813.jpg

IMG_20231221_094821.jpg

IMG_20231221_094828.jpg

IMG_20231221_094857.jpg

IMG_20231221_094904.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@WBB ja  ci powiem co się dzieje stres stres i chujnia wychodzi i brak odpowiednich odżywek na puchnięcie topów 😎

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...