Skocz do zawartości
Gość

White Widow, Strawberry Banana | 50x115x170 | lampa Lumatek 250 HPS

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

@Udyr niestety muszę wyjechać więc nikomu tego nie jestem w stanie zostawić dlatego lipa plus mam do tego jeszcze 2 x white widow ktore tez niestety nie dojdą 🙈 a szkoda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Mam pytanko czy jest dobrym pomysłem wyciąć  liscie wiatrakowe na tym etapie czy poprostu zostawić niech pobiera zmagazynowane jedzonko?? Am am jeść jesc 🤣🤣🤭

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@WymiataczMega siema lałem im florvit na kwitnienie ale z ponad miesiąc temu dosypałem sporo naturalnego nawozu czyli zproszkowane skórki od bananów i teraz sobie pobiera haha🤭🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Pablo 1988

Co do wycinania tych wiatraków co pytałeś to nie chce podpowiedzieć ci źle, kiedyś widziałem fotorelacje jak ktoś systematycznie obrywal z liści odsłaniając topy i one puchly na zdjęciach ładnie tylko pytanie ile on tych liści obrywal, ja u siebie poleciałem za grubo trochę, ale zaraz będę obrywal kolejny raz tylko teraz mniej żeby lekko odsłonić topy a nie żeby były gołe 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A te artykuły co czytałem to jakieś 7 lat temu więc niełatwo odkopać to co się czytało kiedyś, teraz te poradniki powielają to samo tylko w innych słowach żeby nie było że kopiuj wklej robią, ale żeby ktoś za pomocą zdjęć przedstawiał to o czym pisze to też mało jest takich, zazwyczaj ludzie foto z neta i to co ktoś inny napisał ci sklejaja w jedną calosc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@szamayo jasne najlepiej samemu doświadczać tych wspaniałych upraw nie mówię o swojej🤣zawsze coś spierdolę haha najważniejsze to isc do przodu walić progres w Życiu i mieć wyjebane na to wszystko do okola na ten smietnik w ktorym zyjemy niestety 😎👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Yo yo Zielona brygada dostała dzisaj  strzala specyfiku  florovitu  i później znowu dwa razy czysta woda wydaje mi się że puchną te topy i nie są  wcale takie małe krzaczek wygina śmiało ciało 👍😎😬

20231229_110923.jpg

20231229_110708.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

A tutaj tym razem 2x white widow jedną po topingu  ta wyrośnięta złamana jedna odnoga  a 2 poszedł fiming  w ogóle na nie, nie liczę są to są cos tam kwitnie pomalu a i ten szczyt z tej wyrosnietej musiałem zlamac🤭

20231230_124908.jpg

20231230_131531.jpg

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...