Skocz do zawartości
Gość Zielone krainy

Orange bud i Purple haze.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zielone krainy

Zaczynam kolejną uprawę, tym razem z dwoma pestkami: Orange bud i Purple haze.

Treningi lst, topping i scrog. Krótki weg do 30 dni.

Czas start, dzisiaj 13 września liczę go, jako pierwszy dzień wega.

dwie pestki.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@grolsch3 He te dwa lajki to fajne, widać twoje głosy liczą się tutaj podwójnie. :D Będzie fajna zabawa, też nie mogłem się już doczekać nowej przygody. Pozdro ziomku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Boczelli To samo, jak w przypadku poprzednich upraw. Przestrzeń uprawna 0,32 m2 , szafka własnego projektu. Dwa panele led ( Ledam 60 W). Nawozy od Plagron , jakie są do kokosu, ale w ziemi się też sprawdzają. Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz drogie dzieci patrzcie i się uczcię.

Ten Pan to czarodziej. Wie co robi 💪

Obstawiamy gramaturę 😁

183,27✌️

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@ArteK Nie czarodziej, ja jestem zielonym królem, jaki gdy szepcze do roślin, to pragną dla niego rosnąć i się rozwijać, mówią do siebie o to jest nasz władca, jakiemu poświęcimy swoje życie. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@WBB Z krzaka za 30 dni wega 183 g nie zrobię, ale dzięki za to, że mnie wielce cenisz, jednak jestem królem, jak wspominałem, a nie czarodziejem, jak pisał @ArteK . :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Mr.Green napisał:

Lecisz maleńki.. zobaczymy czy nie wyszedłeś z wprawy 🙂

Nie uruchamiaj go bo te 160g, którego nie mogę przeżyć i dogonić też, będzie wkrótce nieaktualne... 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Bob drzewny Topping zrobi swoje, mam plan w głowie, będzie to dzieło sztuki, arcydzieło przy jakim dzieła Rembrandta będą, jak malunki przedszkolaka

@Monako By pojawił się fiolet to nocą musi dojść do spadku temperatury, trzeba zmieścić się w przedziale 18-21 C. 

@Mr.Green Królem człowiek się rodzi, a gdy się nim już urodziłeś to jesteś nim do końca życia, a twoi poddani ci służą aż do twojej śmierci, gdy wybrzmią słowa: umarł król, niech żyje król. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...