Skocz do zawartości
Gość Zielone krainy

Orange bud i Purple haze.

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 09/02/2024 o 14:05, WymiataczMega napisał:

@Mr.Green oby to nie przypał tylko tak zwany chujek w dupce vel foch😉

A ja myślałem, że FOCH to skrót- fachowe obciąganie chuja😅🫣

W dniu 20/12/2023 o 01:20, Prepers napisał:

@Zielone krainy Ile bym dał żeby trawka tak na mnie działała, za dużo jej palę chyba żeby takie odmiany mnie klepaly, szczególnie wiadra robią swoje. Pytam, bo się rozglądam za odmianami, ale cały czas pomijam rośliny poniżej 20% 

Jak znajdziesz to daj znać jaka to odmiana🤣😂. Bo ja znaleść nie mogę🤣😂, ale mleko miażdży nawet ze słabych odmian😂

Albo zrób tydzień przerwy od jarania to znokautuję Cię to co masz🥳🤣😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

Gdy potwory wychodzą na żer, to ginie wszelka nadzieja dla słabych, jak w przypadku muchy, jaką pożera pająk, który na swej pajęczynie szuka ofiary, pragnąc zaznać smaku ofiary w swych chelicerach. O to jest powrót zielonego króla, gdy już straciliście wszelką nadzieje. O to nadchodzi czas, aby ponownie wzeszło słońce w pogrążonej w mroku krainie, i by zajaśniało w pełnym swym blasku dla uradowania dusz wielu, którzy błąkali się w ciemnościach beznadziei, przepełnieni brakiem sensu.  Nadszedłem ponownie, a światło me świecić jasno wam będzie dusze, które go pragniecie. 😉

Podsumowanie uprawy. Nie wyszło jak myślałem, ale obstawiam, że to wina jednego z paneli Ledam, jaki w mojej ocenie, jak mowa o diodach to stracił w pewnym stopniu swój potencjał świetlny, a z tej okazji zakupiłem niedawno inny panel. na jakim niebawem zacznę kolejną uprawę, jaka będzie związana z pestkami od Ansesia seeds. Nowe pestki mam już na ręcznikach papierowych, więc za chwile nowa fotorelacja z innymi możliwościami, jak mowa o nieporównywalnie lepszym panelu led. Teraz jednak wróćmy do starych dni i paneli Ledam. Wyszło 166 g, mniej niż myślałem, ale słabe pestki plus lekko siadający jeden z paneli Ledam wpłynęły na ten mniejszy wynik, ale to nic złego, bo i tak jest to więcej niż mi potrzeba. Teraz czas na nową uprawę z pestkami od nieporównywalnie lepszego producenta i z nowym panelem 150 W.  Rzucam zdjęcia z ważenia. 

1.JPG

2.JPG

3.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@MiraiiNikki Spadła mu minimalnie efektywność świetlna, ale działa dalej, uprawiać by się dało, ale z minimalnie mniejszym efektem. Czas to 7 upraw, ale on był w przeciwieństwie do drugiego panelu bardziej obciążony, bo  chodził na wegu 18/6, a wtedy drugi był wyłączony, a włączany tylko na fazę kwitnienia na 12/12. 

@Tester Fotorelacja do zamknięcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
W dniu 15/03/2024 o 17:20, Mr.Green napisał:

@konopny_janusz nie przypominam sobie byśmy się dotykali 😉

Nie chce mi się z tobą kłócić idź sobie odpocznij

@Zielone krainy fajnie wyszło oby tak dalej masz jointa ode mnie 

 

Pozdrawiam janusz

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...