Skocz do zawartości
Gość Zielone krainy

Orange bud i Purple haze.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zielone krainy

@Prepers Nie ma sprawy @konopny_janusz pisał na czacie, a o czym razem rozmawialiśmy, ale on zamawia z darknetu właśnie tą odmianę, o jakiej ci wspomniałem i podobno jest konkretna w działaniu, miażdży mocno, a ty i on to pewnie podobny poziom potrzeb, jak chodzi o moc jarania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Prepers  Po co ci to potrzebne ? Masz taki sprzęt, że moja uprawa przy twojej to, jak uprawa w pudełku zapałek, gdzie świeci się rośliną zapałkami, Masz wielkie możliwości, jak mowa o technologii, wystarczy, że nauczysz się uprawiać i kupisz odpowiednie nasiona, jakie zadowolą twoje potrzeby, jak mowa o mocy danych odmian.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy Jakbyś zobaczył tak naprawdę ile mam sprzętu 🤣🤣 mógłbym kilka kg odpalić chyba nakupowalem tego jakbym fabrykę otwierał, ale cóż może się przyda coś kiedyś 🤣

@Zielone krainy Dostalem od żony nawozy na święta advedanced nutriens starter kits, co myślisz o tych nawozach, myślałem przy bio zostać, ale myślę czy 3 roślin w domu nie odpalić, i 3 roślin tam w boxie, i bym odrazu spróbował minerala, czytałem gdzieś na necie mają kalkulatory nawożenia, jakbym się zdecydował to którą ziemię pod auto wybrać najlepiej ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Zielone krainy

W dniu 20/12/2023 o 01:37, Zielone krainy napisał:

@Prepers Nie ma sprawy @konopny_janusz pisał na czacie, a o czym razem rozmawialiśmy, ale on zamawia z darknetu właśnie tą odmianę, o jakiej ci wspomniałem i podobno jest konkretna w działaniu, miażdży mocno, a ty i on to pewnie podobny poziom potrzeb, jak chodzi o moc jarania.

nie ładnie tak propagować nieprawdy, to o czym piszemy na czacie jest zazwyczaj w żartobliwym kontekście, gwoli ścisłości, niczego nie zamawiam, mam swoje 😄

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Growerseed  nieprawda, Janusz przestrzega przed wykryciem w przyszłości. To co tutaj piszesz zostanie do czasu póki pliki będą na serwerze. Po co przyznawać się do tego co wiesz że jest nielegalem, dla satysfakcji, lajków na forum?

Ja rozumiem, że jesteśmy społecznością, niby jak bracia bo łączy nas fakt dokonany, siedzimy w tym samym temacie, ale w rzeczywistości pewnie niewielu z nas podałoby sobie rękę

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie jest gospodarz tej relacji? Musiało dobre zioło wyjść 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WymiataczMega tu coś głębszego siedzi niż zwykły foch.. przecież Zielonka pisał że ma Super Silną Psyche i Extremalnie Dojebane Ciało.. także jest Megalodonem Oceanów.. a Megalodonowi fochy nie przystoja :acigar:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green uwielbiam Twoje pierdolenie, jest tak pozytywne ze od razu poprawiasz mi humor 😄Oczywiscie bez obrazy, to wszystko w dobrym slowa znaczeniu 🙃

a @Zielone krainy spierdolil gdzieś z @Bob drzewny i nikt nic nie wie...pewnie z fake kont zagladaja, albo maja juz w dupie to forum...ostatnie logowanie zielonego to koniec grudnia, a boba to początek listopada...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że może poprostu musi chłop odpocząć.Tematy nieraz trudne a człowiek nie maszyna.To bym zrozumiał dobrze akurat bo sam czasem mam dość wyświetlaczy wszystkich wokoło i jedynie las ratunkiem.Las i kwiatki oczywiście :). 

@Prepers Nie sądze, wręcz wątpie.Za dużo zachodu jak na taki zysk łamane przez ryzyko.Nie z takiej powierzchni.Chyba, że ma hale pod domem a my tylko skrawek widzimy 🙂

Z problemami wole nie krakać.Też wątpie, że je ma, oby nie! Wróci jak zapragnie polemiki napewno.

P.s Lasir nie ma króla nad sobą żadnego! 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...