Skocz do zawartości
Gość Zielone krainy

Orange bud i Purple haze.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zielone krainy

@Prepers  To dymicie jak kominy :D Na własne potrzeby panel 480 W, z jakiego da się uzyskać teoretycznie 1,5 kg tematu wystarczy ci aż nadto niż potrzebujesz, a 720 W to już jak pod biznes typowo, bo z tego by szło zrobić 2,5 kg.

@mateo  U ciebie wynik jest z 1,5x1,5 m2 to pójdzie prawdopodobnie w ponad 1 kg tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 13/12/2023 o 22:09, Zielone krainy napisał:

Równo 60 dzień kwitnienia. Dzisiaj jeszcze nie zrobiłem pełnego golenia liści, jak planowałem, a jedynie delikatnie je przerzedziłem, bo uznałem, że dam je roślinie jeszcze jeść, jako magazyny składników. Topy napuchły bardzo mocno, zbite są konkretnie, łodygi nie wytrzymują ciężaru topów i się gną, więc musiałem dzisiaj powbijać tyczki i przywiązać do nich łodygi niektórych topów, by się nie kładły. 

1.JPG

4.JPG

2.JPG

 

3.JPG

Możecie próbować typować wynik. :rollit:

No ja stawiam takie solidne 193g 😁

Edytowane przez UKTHC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

9 Tydzień kwitnienia, 63 dni od pojawienia się prefolwerów. Dzisiaj przerzedziłem liście i ostatni raz podlałem, bo rośliny gotowe są do zbiorów. Jutro albo pojutrze koszę,  jeszcze nie wiem, zobaczę jutro. Jak chodzi o stan topów, to są mocno napuchnięte, trichomy to głównie mleko z lekkim bursztynem, ale obie odmiany mają przewagę genu sativy, więc nie ma sensu ich trzymać aż dojdzie do pojawienia się większej ilości trichomów bursztynowych.   

Zdjęcie przed wycięciem liści.

 

1.JPG

Zdjęcia po wycięciu liści.

2.JPG

3.JPG

4.JPG

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Prepers Pytasz o wagę całego topa, jaki by był wagowo najlżejszy ? To nie będzie 2/3 g, ale około 8-10 g najlżejszy u Orange bud, a najcięższy u Purple haze może ważyć 35 g.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy kurwa jakbyś z okna w bloku zzucil, i trochę pecha miał to by był pierwszy przypadek jak ktoś zginął od trawki jakby go w łeb trafiło 

Idealnie to rozegrałeś gościu, sądzisz tyle że mogą cię w pompkę cmoknac, i niewiem gdzie mieszkasz, ale przede wszystkim jak mieszkasz w pl kup se receptę, wtedy naprawdę ci chuja mogą zrobić 

A tematu masz dla siebie w sam raz 👊

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Prepers Musiałbym ciężarek ołowiowy przywiązać do nich, aby komuś krzywdę zrobić, ale owszem ciężar swój mają, jaki jak na topa jest spory. Ogólnie ładnie wyszły, mimo słabszych pestek.

Nie będę świrował z receptami, na co, jak ja nie mam żadnej choroby ? Mój organizm jest idealnie zdrowy, żadnych problemów nawet najmniejszych. Ja nie znam chorób, dla mnie choroby nie istnieją. Jednak pilnuje się , jak chodzi o kwestie bezpieczeństwa.

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy możesz mieć bezsenność, mówią sprawdzona rzecz przy takich ilościach drzewek, możesz się tłumaczyć że cię nie stać na leczenie, i chciałeś uprawiać na własny użytek co chyba jest prawda nie? Bo nie sądzę że ty gonisz takie małe ilośći.

Od drobnych konsekwencji się nie wbronisz, ale warto chociaż 3 miesiące moim zdaniem w recepty u lekarza się zaopatrzyć na zaś, zawsze masz jakąś obronę, i moim zdaniem spokojną głowę 

@Zielone krainy Gdzieś już nie pamiętam była taka akcja że się psy wjebaly gościowi na ogródek, i znaleźli tak chyba 1kg, gość miał receptę, i historię choroby u lekarza, i nie poszedł siedzieć. 

Już niech skupią się na ludziach co czerpią z tego korzyści, skoro jest możliwość obrony polecam, a przynajmniej ja bym tak zrobił.

Ale ja mam takie szczęście że w kraju w którym mieszkam za te moje, i żony 6 drzewek nikt nie pójdzie siedzieć.

Choć 6 twoich w limicie by się nie zmieściło xD

Edytowane przez Prepers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Prepers  Nic mi nie dolega, więc nie będę zwalał na problemy zdrowotne. Stawiam na wysoki poziom bezpieczeństwa przez odpowiednie maskowanie się, a temat oczywiście jest tylko dla mnie, na moje potrzeby bez handlu i bez rozdawnictwa, całkowita konspiracja bez chwalenia się i ujawnianie tego, co po kryjomu robię. Jakbym wpadł to powiedziałbym zgodnie z prawdą, że uprawiałem na własny użytek dla celów czysto rozrywkowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

Ostatnie zdjęcia przed kosą. Zapach jest piękny i bardzo intensywny, filtr ledwo daje radę , ale to już koniec uprawy, jutro lub pojutrze kosa. Wyjąłem je z szafki.

Orange bud.

 

1.JPG

2.JPG

3.JPG

Purple haze.

1.JPG

3.JPG

5.JPG

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

Koniec uprawy, chwile temu skończyłem trymowanie, sprzątanie i wieszanie topów. Koniec uprawy nastąpił w 65 dniu kwitnienia roślin. Trichomy to mleko przechodzące w bursztyn. Topy są w mojej ocenie mocno zbite, szczególnie, jak mowa o Purple haze. Zapach topów jest mocno intensywny, Orange bud pachnie pomarańczą, a Purple haze jagodą z nutą kadzidła. Dałem zapalniczkę jako punkt odniesienia, by umożliwić ocenę rozmiaru topów. Uprawę uznaje za udaną, a na co składa się zero pestek w topach, brak hermy, ładnie rozbudowane topy o intensywnym zapachu, a jak chodzi o smak i moc, to będę się wypowiadał,  jak topy wyschną.

1.jpg

2.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@WBB  Wszystko, ale to i tak więcej niż potrzebuje, wystarczyłby plon z samej Purple haze, tam będzie około 140-150 g.

@Mr.Green Jak bym miał sie porównać to jedynie do gwiazd na niebie. :classic_smile:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy gwiazd nie ma na niebie.. nikt Cię nie uświadomił..? 

Gwiazdy tkwią daleko w samotności, otoczone czarna materią i pustką a ich blask który widzisz, często już przeminął a to co do nas dociera to tylko echo przeszłości

Chyba że masz na myśli taniec z gwiazdami..? Może być i na lodzie bo okres zimowy mamy 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...