Skocz do zawartości
Gość Zielone krainy

Orange bud i Purple haze.

Rekomendowane odpowiedzi

@Mr.Green No powiem ci ciekawie to wygląda 🙂 i jestem mocno ciekaw jak działa ?  
Zrobimy tak ty kupisz ten i powiesz jak było 😄 a pózniej sie będziemy martwić co dalej 🤣  


 

Edytowane przez Resi666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

Dorzucę, jakiś zielony obrazek, aby zrównoważyć ilośc pisanego przez was tekstu na temat tego, co warto kupić. :classic_smile: Śmierdziuchy lecą szybko do celu, ale takiego smrodu , jaki one robią, to w szafce jeszcze nie miałem i wcale zadowolony nie jestem z tego powodu, bo musiałem zmieniać całą wentylacje.

2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Growerseed popyt jest zawszę na wszystko. Trzeba umieć go stworzyć w ludzkich głowach 😉

Nie ma popytu na broń..? Wywołaj mała wojnę i już interes idzie. 

Świat to jeden wielki joystick z wieloma guzikami i funkcjami 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green ludzie tak łatwo dają się rozgrywać na każdej płaszczyźnie, smutne... ja czasem własnym oczom nie wierzę i przecieram je ze zdumienia i z przekonaniem ze to co widze/słysze nie moze być realne, że ktoś na pewno mnie wkręca... dobre czasy rodzą ludzi słabych jak mawiają

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Mr.Green Byle nie za dużo , bo się zgubi fotorelacja w treści słów nie na temat, a lepiej by jak najwięcej było merytorycznych treści, więc nawijaj coś o uprawie. Lejesz jakieś nawozy roślinie, czy ty tylko bio-tabs w ziemię i zalewasz wodą ?:classic_smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy to tyle czasu już razem uprawiamy a Ty nadal nie wiesz jak ja to robię? 

Widocznie miałeś w dupie moja merytorykę 🙂

Wole już popierdolic głupoty 😄 przynajmniej ktoś czyta 😄

A co się ma zgubić..? Wątpię by ludzie tutaj byli na tyle debilami by nie móc cofnąć do góry paskiem by zobaczyć najświeższą wiadomość.. lub stronę w tył by przeczytać od twojego obrazka do tego szajsu który teraz klekoce moja osoba 🙂

Nie mierzmy wszystkich swoją miarą ziomek 😉

Nie będę Ci tu już błocil 😉

Masz ten swój obrazek niech wszyscy widzą jakie masz wielkie topy i by się nie pogubili w tym wszystkim 😄

Ble Ble Ble 

2.thumb.jpg.dde16e379b7c62b2bb43f293ba6cc838.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Mr.Green  Nie chodzi, że mogą sobie przewinąć, chodzi o to, że jak ktoś będzie oglądał fotorelacje to potem będzie miał długie teksty rozmów na tematy zupełnie nie związane z uprawą, z jakich będzie musiał wyławiać treści tekstu na tematy uprawne, więc lepiej, aby było mniej wywodów  o budowie świata i mechanizmach go dotyczących oraz mechanizmach ludzkiej psychiki, jakie mają wpływ na odbiór rzeczywistości, jaka nas otacza, a więcej na temat, który dotyczy uprawy, bo to fotorelacja uprawna, jaka jest na forum uprawnym, wiec czas wrócimy do tematu głównego. Owszem na temat twojej uprawy wiem jedynie tyle, że uprawiasz na bio-tabsach, ja wolę lać nawozy mineralne w postaci płynnej, bo są w mojej ocenie bardziej skuteczne i efekt ostateczny jest lepszy.

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

6 Tydzień kwitnienia roślin, czyli równo 42 dzień od pojawienia się prefolwerów. Według producenta nasion: Orange bud ma czas kwitnienia 8 tygodni, a Purple haze 9 tygodni, więc zbliża się powoli termin kosy, ale oczywiście zamierzam je przytrzymać chwile dłużej, aby doszły na mleko pełne z odrobiną bursztynu, nie trzeba więcej , bo obie mają głównie sativę w genie. Dawki nawozów lecą w okolicach 3.0 ec, Plagron green sensation zwiększyłem z 1 ml do 1,5 ml na 1 l wody, więcej na razie nie jest potrzebne. 

Dzień.JPG

Noc.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy widzisz co narobiłeś? 🙂 Teraz każdy się boi tu cokolwiek odezwac bo jeszcze przypadkiem poruszy inny temat... 😉 żartuje oczywiście, szanuje prośbę i bede się hamować, choc troche szkoda bo chętnie poczytałabym Twoje rozkminy na tematy mechanizmów o których wspomniałes 🙂

Chwalić nie zabroniłeś więc przyszłam pochwalic, bo jest co. 🙂 Ładnie wyglądają i widac ze nadal rosną... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś to tam szybko to rośnie. Aż zacząłem u siebie jeszcze raz liczyć. I jak przyjmę, że indukcji było 7 dni to mam też 42 dzien kwitnienia 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...