Skocz do zawartości
WBB

|Barney's Farm| 3xWhite Widow XXL + 1xGorilla Zkittlez 400W HPS, 3xGirl Scout Cookies 100W HPS

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zielone krainy

@WBB Pk 13/14 od 4 tygodnia w pełnej dawce, a wcześniej można w mniejszych, jak roślina pokaże zapotrzebowanie na dodatkowy fosfor i potas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@WBB Leć na podstawce na razie , jak pojawią się kwiatostany i roślina będzie wołała o więcej fosforu i potasu to dodasz pk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duży namiot: 28/14/1

PXL_20231021_210320821.thumb.jpg.391ff957ddf7bf33fbc3e888cfa8c0c6.jpg

Mały namiot: 18/14/10

PXL_20231021_210255174.thumb.jpg.09209e64f5baffa9e20ba3a19edd5cb9.jpg

W tym małym 2 szczyty złamałem w Z bo za wysoko już były 🙂

Dołączyłem do styropianiarzy i ocieplenie dla małego boxa zrobiłem. Jarane było przy robocie i przy montażu dachu się zorientowałem, że jebłem się na długości o 20cm... po węgorzu do takiej pomyłki na pewno by nie doszło 🙂

Jakaś kurwa Arka Przymierza mi wyszła 🙂

PXL_20231022_192322242.thumb.jpg.189fdc1005f349c91b66facd86ad52b5.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@WBB  Z Arką Przymierza to nie ma nic wspólnego, a przynajmniej, jakby patrzeć na Biblijny opis Arki, to co wykonałeś bardziej wygląda, jak duża budka dla ptaków. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@WBB  Rośliny mocno wygoliłeś, nawet chyba trochę za mocno, jak na raz, ja tak mocno nie strzygę, ale zobaczymy, co z tego wyniknie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy ale w tym dużym czy małym boxie? Ja to na 2-3 podejścia golilem. I w tym dużym dalej gęsto mi się wydaje..

21 minut temu, vego1989 napisał:

Widzę, pieknie powiązane panny w małym namiocie, niektóre pędy powykrecane jak chińskie paragrafy 😅

No muszę trzymać za mordy bo tam 10cm wyżej już lampa jest. Ale co się trzeba tych drutow nawiązać żeby szła tam gdzie chcesz....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@WBB  Ten mniejszy namiot,  widzę, że mocno je wykarczowałeś, ale nie mówię, że to źle. Jednak, jak dla mnie dużo liści poleciało, jak na jedno cięcie. Ja tak mocno nie golę , bo lubię cos na dole zostawić, jak chodzi o liście, by widzieć, jak się wyjada od dołu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy te w tym małym od samego początku takie biedne. Nie wiem czy to wielkość donicy, lampa czy ziarno nie markowe... robi aż taka różnice .

No ale troszkę mnie też poniosło skoro mówisz, że dużo 😉

Edytowane przez WBB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@WBB  Ja też mam nasiona obecnie, jakie są słabe, ale lecą, jak markowe, choć takie nie są. Według mnie genetyka genetyką, ale to, jak karmisz, jak podchodzisz do rośliny też ma duże znaczenie. Oczywiście lepsza genetycznie pestka będzie mocniejsza i da więcej, ale nawet ze słabszym nasionem da się wiele zdziałać, jak odpowiednio się myśli, odpowiednio trenuje i prawidłowo karmi, by wydobyć pełen potencjał z tego, co masz. Jak chodzi o karczowanie moim zdaniem zbyt mocne cięcie, jak na raz, ale nie mówię, że to musi przynieść na pewno zły rezultat, zobaczymy , co zrobisz dalej , i jak będziesz karmił. Jakbyś miał panel led z regulacją, lub mógł zmieniać natężenie światła poprzez regulacje mocy, to warto byłoby przykręcić panel, ale masz tam HPS , jakiego oddalić nie możesz, bo blokuje ci wysokość namiotu i przykręcić też nie możesz, więc musi być, jak jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy tam jeszcze z 5-8cm na wysokości to wygospodaruję bo lampę zamocuje na trytytki. Bo te linki, które tam mam zabierają trochę miejsca i można niechcący lampę zrzucić. Już raz spadła ale jeszcze żarówki nie miała i roślin nie było 🙂 Ale myślisz, że te 100W to za dużo światła? To i tak jak lampa nocna świeci. A planty nie sałatują tylko małe i wąskie te liście w porównaniu do tych w dużym namiocie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Była okazja zrobić fotki poza małym boxem... faktycznie trochę mocno ojebane 🙂

IMG_20231023_220346.thumb.jpg.e8cc536511b4cc72c45f153d32c16fce.jpg

IMG_20231023_220303.thumb.jpg.a3fe53fd90da7246e3721bfaf86bfb56.jpg

 

Sarkofag mniej więcej skończony...

IMG_20231023_220232.thumb.jpg.000da0ac4c2ca13a4ffceb8ffe12c5cb.jpg

Edytowane przez WBB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@WBB Chodziło mi o przykręcenie światła po mocnym fryzjerze, by dać roślinie 24 h odpocząć, chodzi o czas na regeneracje, a po tym czasie wraca się do tego, co było. Oczywiście jak nie ma regulacji mocy to oddala się panel/hps.

Mocno nabite azotem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...