Skocz do zawartości
Monako

2x Acapulco Gold 1x Dos Si Dos 33 Barney's Farm MH FCE3000

Rekomendowane odpowiedzi

Jak mechate to ok, gorzej jak gladkie 🙂

Te worki są ok zapewne.Herma wyraźnie inaczej wygląda...:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Monako  Teraz nic nie zrobisz, jak są nasiona to jest zapylona, więc wycinanie jaj już nie ma sensu, sens by miało przed zapyleniem. Jednak wyrzucać jej nie ma sensu, bo to klepało będzie, jak dojrzeje , teraz jest niedojrzała jeszcze. Oczywiście nie będzie to palenie najwyższych lotów, ale mieć nic, a mieć coś, to chyba lepiej mieć coś niż nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy czemu.Jak zapyliło tylko jednego topa to reszta powinna jeszcze dojść.Pewnie straci na potencjale ale nie powinna sianem smakować.Tak mi się wydaje.Ciekawe w jakim stadium były nasiona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Lasir hehe z jakiej racji miało zapylić tylko jednego topa? Jak pyli to na wszystko , a nie na jednego topa. Przy pyleniu pyłki potrafią się roznosić na setki metrów, a on ma pylącą roślinę zamkniętą w boksie, gdzie są włączone mieszaki, w jakim te pyłki latają wszędzie. Na jakiej podstawie można uznać, że zapyliło tylko jeden top ? :D Tam jest zapylone wszystko prawdopodobnie, jedynie co to można uznać, że mimo zapylenia roślina będzie dawała efekty sativy, więc nie warto jej wyrzucić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze tak się zdarzyć.Ja miałem kiedyś w jednym topie nasiono.Reszta rosliny spoko skończyła.Cannabis ma wiele tajemnic 🙂

Ja nie mam mieszaków w sumie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Lasir  Mieszak robi wiatr, jak ma pylenie to wszystko lata, jak na wietrze, bo tak się roznoszą pyłki, same nie mają jak helikopter wirnika, ale polegają na wietrze, jak w boksie ci wieje wiatr z mieszaka, to pyłki latają , a jak latają w zamkniętej przestrzeni to najprawdopodobniej na niej będzie wszystko zapylone, a nie tylko jeden top. Oczywiście to nie oznacza, że palenie jest z góry skazane na bycie syfem, nie będzie najlepszej jakości, ale jakąś moc i związku z tym efekty będzie dawało, gdy dojrzeje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy @Lasir  słuchajcie nasiona są już dobrze rozwinięte są już brązowe i jest i h dosyć mocno bo zerwałem kolejnego by zobaczyć a tam były 4 nasiona w małym topie wiec niestety zrobiłem kosę i wypierdzielam ja bo jestem koneserem i taka roślina mnie nie bawi No cóż życie dobrze ze jedna nie 5 czy 10 

teraz pytanie jak następnym razem mogę sprawdzić ze idzie herma 

i co teraz zrobić z pomieszczeniem jak je wyczyścić by się pozbyć pyłku ?

To tez trochę mojej winy bo na weg światło sie nie wył do końca po czym na kwitnieniu do box wylatywało delikatnie światło i jeszcze sie świeciła lampka od przedłużaczy i plus trzy ciężkie treningi wycinanie lisci wiatrakowych i to jest tego przyczyna po prostu jaka sobie robiłem z rośliny i tak mi sie odpłaciła 

@Tester prosiłbym przenieść fotorelacje do niezakończonych z powodu hermy 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green To akurat wiem 😂Ale może ciastka jakieś zrobię bo normalnie tupie dobrze bo spróbowałem i te główne szczyty susze bo mi by pękło serce jakbym całkowicie wywalił 

Edytowane przez Monako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Monako najlepiej to nie trenować za bardzo i dbać o pełną ciemnię. Trochę światła że świtu dnia potrafi spierdolic krzaka. Mi jedna roślinkę zrobiło w połowie na rewega gdy wystawała z namiotu głównym topem.. i ten główny szczyt się zrewegowal delikatnie xD 

Szkoda kwiata ale skoro jesteś koneserem to rozumiem 🙂 ja jako konsument dojebalbym ja do końca i poszłaby jak każda inna xD 

Co do sprzątania w boxie.. twój wygląda tak na błysk ojebany ze porównaniu do mojego to jedyne co mogę polecić to wypalanie napalmem 😄 bo ja nawet boxa nie myję po poprzedniej uprawie 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green No trochę może za dobrze chciałem a jednak spierdzielilem światło ze świtu codziennie atakowało oknem starałem się przysłonić ale jednak delikatnie był odblask w środku co myślałem ze nic się nie stanie 

wysprzatalem całe pomieszczenie ten pyłek ponoć nie utrzymuje się za długo z hermy i ginie w 60% wilgotności 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Monako ogólnie mogłeś ją zostawić bo taka też klepie a to że jest kilka nasion no to cóż.. zdarza się. Nie ma jakiejś dramy. Ładnie wyglądała i z pewnością by spełniała większość swoich funkcji 😛

Ciemnia to musi byc konkret.. cokolwiek ją zakłóca to zwiększa ryzyko hermy 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Monako Twój wybór, jak tak wolałeś,  ale szkoda czasu , trochę to rosło. Zrób z tego masło , nie będzie miało to wtedy znaczenia, czy herma czy nie herma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green @grolsch3  @Zielone krainy Ogólnie wysuszylem to wszystko wyszło samych Topów 42gr wiec zajebiscie a cała uprawa trwała 62 dni tupie tak ze hej i w tych górnych nie ma pestek jedynie były w tych dolnych 

smak oceniam na dobry zapach się zmienił totalnie i jest taki przyjemny delikatny ale po Caringu może coś się zmieni

E5838743-5C73-478A-B9B2-2BF56126D9AF.jpeg

7B73BFDC-AE85-40CD-9ECB-5970885928AC.jpeg

Edytowane przez Monako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Monako Hermienie to wspaniała magia tych roślin.Denerwuje mnie za kazdym razem i dobrze tego pilnować.Pytasz jak poznać hermę-już po fakcie ale miałeś właśnie okazję poobserwować 🙂 Możliwosci na hermafrodytę jest kilka, ja moją ostatnią analizowałem w głowie kilka dni a nie wiem czy wniosek mam słuszny 🙂@Mr.Green Też jeszcze boksa jakoś szczególnie nie pucowałem nigdy 🙂 Ale po rozważaniach nt. hermienia teraz po kosie wszystko, łącznie z wentylacją na błysk polecę.

@Zielone krainy wiem jak to działa z zapylaniem, pamiętam jeszcze z biologii 🙂 Ja kiedyś chyba zdążyłem wyciąć co trzeba w miare w porę i miałem ze 3 nasiona i to tylko w jednym topie właśnie.Zwykle wiadomo cała roślina zapylona.Ja już się na nic nie zdziwię z tymi roślinami i kocham je za tą magię ;))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...