Skocz do zawartości
Monako

2x Acapulco Gold 1x Dos Si Dos 33 Barney's Farm MH FCE3000

Rekomendowane odpowiedzi

@Mr.Green  No właśnie w karmieniu nie jestem jeszcze dobry i tez nie chciałem ja spalić tymi nawozami a dawałem jej po 1,5 EC NPK Call Mag i Enzymy ale widocznie słabo dla niej 

Bo dwa dni temu zalałem ja taka dawka co Zielony mi napisał i wypływ był 3,4 EC PH 6,2 i nie wiem czy to jest duże czy małe stężenie i teraz tez dać jej pokarm 

Edytowane przez Monako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Monako w tym Ci nie pomogę bo nie mam doświadczenia w uprawie z nawozami mineralnymi. Wole organiczną uprawę gdzie nie ma tylu komplikacji 🙂

Logicznie jednak patrząc.. to skoro jej nie szkodzi i jej nie pali przy zwiększaniu dawki to ryzyko że nagle ja sfajczy będzie chyba małe. Nie wiem ile co i jak.. to musisz już sam wyedukować lub ktoś musi dorzucić coś od siebie. 

Widać że to kawał rośliny i jak dla mnie to standardowe dawki z pewnością nie mają szans na sukces. 

Edytowane przez Mr.Green

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Monako  Tak jak pisze ci @Mr.Green trzeba dalej karmić, bo jeszcze jej brakuje do stanu najedzenia , dalej jest głodna.

Ja bym jednorazowo zwiększył dawki grow 5 ml , bloom 7 ml , calmag 0,8 ml , green sensation daj 1 ml, wszystko to na 1 l wody.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień 28 4 tydzień minął 

Roślina wyglada tak jak na dzień dzisiejszy 

Podniosłem lampe do góry o jakieś 15 cm 75% mocy bo może to jest powód jasności rośliny nie wiem już sam heh  

Lampa teraz pobiera 225 w ok wiec może na taki metraż 80/80 jest za mocna na jedna roślinę co sądzicie ? @Zielone krainy @Udyr @Mr.Green

6AC51943-D9D5-474B-8C85-5AFECFDEA394.jpeg

62AE2B90-3498-4E7F-A140-8D6557B9195F.jpeg

F60EFCF6-0507-4272-BD45-13D4AF52C917.jpeg

F0503F93-2B6F-4425-83BC-90FEF5A420F4.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@vego1989 No właśnie się zastanawiam czy robić bo chodzi Ci o te duże wiatrakowe ? A Topy nie ucierpią na tym bo jednak z liści roślina pochłania światło itp jak dobrze myśle 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Monako ja jakbym wpadł z nożyczkami ton50%tych lisci by poszlo 😉Wytnij na poczatek wiatraki duze co moga przyslaniac swiatlo na dolne partie.Zawsze możesz polecieć grubiej i wyciąć jakieś szczyty conwidzisz że będą małe, szkoda na nie energii która może iść w górne kwiatostany. Ale to Twoja uprawa i decyzja 😉🤘

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Monako wydaję mi się że fryzjer teraz jak ona taka rozbujana to nie jest najlepszy pomysł 😄 w brew temu co kolega @vego1989  twierdzi xD aczkolwiek nie będę się upierał że też może zaszkodzić.. tak jednak miałbym obawy czy nie zblokuje to rośliny i nie wybiję jej z rytmu. 

Zamiast wycinać barbarzyńsko teraz liście 😄 lepiej byłoby ją rozgarnąc trochę.. bo miejsca nie brakuje. 

Ona chce jeść i tak jak Udyr napisał.. schemat jest prosty. Masz potwora, do tego dużo mocy to roślina pochłania końskie dawki. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Monako   Dalej karm , ale teraz grow 3 ml , a bloom 7 ml , calmag 0,8 ml , green sensation 1 ml na 1 l wody.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...