Skocz do zawartości
czanczanek

4x Pineapple Express auto, 1x gelato auto

Rekomendowane odpowiedzi

@Prepers ale pisałem już dawno, ze nie zakladalem nowego tematu, ta sa 3 sezony tzn juz dwa bo jeden się spedalil, ale nie kumam was za bardzo xd z tym zdjęciem i podpisem 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@czanczanek Ziomuś tutaj nie szukaj problemu my Łacha cisniemy 🤣 @WymiataczMega Gdyby nie ty bym nadal myślał że auto mistrz ma 🤣🤣 Wchodzę tutaj jak mam chwilę czasu, ale niemam go na tyle żeby wszystko czytać co piszecie, chyba że ktoś mnie oznaczy 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 21/02/2024 o 20:58, Prepers napisał:

@WymiataczMega gdzieś od połowy stycznia pusto 🤣 

@WymiataczMega Co taki zdziwiony, mam spust, i mam żonę pomocnika, do tego ziomka co mi pomaga, więc jest nas 3 z takim spustem, chyba nawet nikt więcej nie palił tego 🤣

Większy namiot👍🤣😂, ja bym tak zrobił 🤣😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, zerkniecie  ? Bo strasznie wolno im coś to kwotnienie idzie mam koniec 10 tyg  a one cały czas bialem są tam pojedyncze brazowe nitki ale na ten czas chyba już powinny być brazowe całe. Podlewam regularnie co 3 dni 2 litry na doniczkę z nawozami, bo już po drugim dni są spragnione doniczka staje się lekka więc żreją ostro :), daje 20 ml biobloom 20 Ml topmax i 20 ml Biogrow na 2 litry wody, lampa 100 % mocy 20 cm nad szczytami 

20240306_100204.jpg

20240306_100150.jpg

20240306_100144.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jeszcze troche sie im zejdzie, ja bym biogrow juz nie dawal. Jak im swiecisz?

Edytowane przez Boczelli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@czanczanek bio grow nie dawaj w ogole, bio bloom mozesz dawac mniejsze dawki niz do tej pory bo tez ma azot. Swiatlo mozesz dac 11/13.

btw. To sezony i maja 10tyg zycia czy 10tyg kwitnienia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...