Skocz do zawartości
czanczanek

4x Pineapple Express auto, 1x gelato auto

Rekomendowane odpowiedzi

Zrobiłem mu fryzjera, to jest ta sezonówka, ale wydaje mi się że nic z niej nie będzie bo zwróćcie uwagę jak sie rozkrzacza tylko na takie małe galazki co mają lodygi jak nitka. Miałem kiedyś takiego w lecie na zewnątrz to urósł tylko do 140 cm rozjebał się  na metr w boki i scialem go i wyrzuciłem bo tak do usranej by rósł 

20231115_145651.jpg

20231115_145645.jpg

20231115_145639.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

On się tak rozrósł bo tam było miejsce w boxie. I one dążą do tego żeby jak najwięcej wolnego miejsca dla siebie zabrać. Tak z moich obserwacji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@czanczanek nie wiem skąd te liście wyciąleś ktore leżą koło donicy, jesli wczesniej przysłaniały te mniejsze szczyty to nic dziwnego ze nie urosły takie jak te ktore mialy bezpośredni dostęp do światła. 

Edytowane przez Lady Green

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde teraz mam problem bo na długim wegu była ta sezonowka i nie wiem jak ja podlać bo według tabeli biobizz wychodzi 10 tydzień czyli ostatni przed fluschem ale ona jeszcze nie zaczęła kwitnąć jak trzeba 

Dam chyba 5 tydzień dla bezpieczeństwa bo chodzi o nawozy co ile czego, żeby jej nie zablokowac 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@czanczanek  Podlewa się nie według tabel, ale według tego, co pokazuje roślina, rozumiejąc jej potrzeby, aby właściwie na nie odpowiedzieć. Pokaż jej aktualne zdjęcie, najlepiej przy zgaszonym świetle, to powiem ci, co konkretnie i ile jej lać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@czanczanek to się nie cackaj. Lepiej żeby nie zaczęły się większe braki bo potem ciężko dołożyć. 

Za 2-3 tygodnie jak zaczną się budować topy to mogą wyskoczyć pierwsze nieodobry. 

Póki co zdrowa jest. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@czanczanek  Na głodną nie wygląda, na tym etapie podałbym nawóz grow, bo nie formuje jeszcze kwiatostanów, a związku z tym podałbym 4 ml grow, bioheaven 2 ml, calmag 0,6 ml, ukorzeniacz 4 ml na 1 l wody.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@czanczanek Dawki podaje się na 1 l wody, a jak chcesz wlać więcej do doniczek niż litr, to musisz pomnożyć ilość nawozu, by na każdy litr przypadała taka dawka, jak ci napisałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...