Skocz do zawartości
czanczanek

Santa marta haze, ścinać czy jeszcze?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Świeży hasz . Po przesuszeniu nawet lepszy . Wystarczy zostawić na nożu na dobę max 2 i stwardnieje 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie dziwne to jaranie jak jest mokre, nie zaciągałem się ale w ogóle nie pachnie jak konopia ani nie smakuje a topy walą tak ziołem ze dramat, gdzie tu jest polityka xd normalnie palce mi jadą cytrusowa konopia a smak i dym lepiej nie gadać xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Bo to potrzebuje czasu . Teraz w najlepszy razie nadaje się do wapowania .

Nie ma szybkiego sposobu na dobry aromatyczny materiał . Trzeba cierpliwie suszyć I'm wolniej tym lepiej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@CryStaff ok dzięki za info, bo wie wystraszylem ze coś zjebałem, ale jak wcześniej próbowałem innej rośliny to leżał sobie topek dlugo i nawet smak I zapach był ale poczekam trochę narazie się suszy 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@czanczaneksuszysz potem ,robisz curing a twój materiał każdego dnia zyskuje na smaku i mocy odparowując wilgoć i rozkładając (chyba,w każdym razie coś się z nim dzieje ) chlorofil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie skąd się wzięła jak by żywica na liściu? Klei się to dramatycznie jak z sosny, załączam foto. Dodam że roslina juz jest na flushu bo za tydzień scinka 

20230625_122934.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Masz kropelkę żywicy z thc na liściu i się przejmujesz ? Zbierz patykiem i wyjaraj ^^  Jeżeli nie było opcji żeby Ci kaplo jakieś gówno na roślinę to to samo dobro jest

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@CryStaff nie ma nic nad roslina co moglo by kapac, nie wiedziałem że tworzą się kropelki thc na liściach pełno ich jest na szczycie 🙂 ale dzięki za info na przyszłość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@CryStaff oby 🙂 za mocne to niechcialbym bo robie na własny użytek, żeby nie latać za tym ale truchomy już przechodzą w bursztyn a jeszcze tydzień do ścinki więc jeszcze bardziej zbrązowieją i będzie kopało dobrze ale trudno 🙂 narazie uczę się na ograniczonych z biobizz, o nawozach mineralnych nie mam zielonego pojęcia póki co 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...