Skocz do zawartości
czanczanek

Santa marta haze, ścinać czy jeszcze?

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym czekał jeszcze. W dalszym ciągu sporo białych włosków widać. Zobacz jak wyglądają trichomy w powiększeniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, czanczanek napisał:

@Kolbertus ok, to jeszcze potrzymam, jutro będę miał czym sprawdzic bo rozumiem że muszą być bursztynowe? 

Zależy jaka bania Cię interesuje. Pomijając to, czy to sativa, czy indyjka bursztynowe trichomy bardziej wgniatają w fotel, a mleczne z kolei zapewnią Ci bardziej energetyczną banię z dobrymi rozkminami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kolbertus To jest Sativa, I wole właśnie taką nie duza banie, nie chce żeby mnie to poniewierało hehe a tak całkiem to wolę takiego spokojnego zamulacza nawet 🙂 to nie dopuszczac do takiego mocnego bursztynu ? Bo nie chce wlasnie zeby w fotel wgniatalo 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, czanczanek napisał:

@Kolbertus To jest Sativa, I wole właśnie taką nie duza banie, nie chce żeby mnie to poniewierało hehe a tak całkiem to wolę takiego spokojnego zamulacza nawet 🙂 to nie dopuszczac do takiego mocnego bursztynu ? Bo nie chce wlasnie zeby w fotel wgniatalo 🙂

No to pilnuj, aby nie przeszły w bursztynowy kolor. Mleczne bedą idelane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 31/05/2023 o 19:46, czanczanek napisał:

@Kolbertus ok, ale to w końcu kiedy to ciachac ? Bo mleczne to one ju są, ale te topy jakoś słabo zbite 

Uleciała mi gdzieś Twoja odpowiedź. Poczekaj jeszcze z tydzień, niech napuchną i wtedy ścinaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dziurawy kopie dobrze, a na prawdę mam duży staż palenia za sobą, co prawda miejscami jeszcze biale włoski gdzie nie gdzie ale większość brązowych, nie lubie jak palonko za bardzo wchodzi w baniak 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@czanczanek To twoja sprawa, jak moc ci odpowiada to po co pytasz, twoje doznania są tutaj najważniejsze, jak temat spełnia twoje oczekiwania to możesz ciąć, ale gdy nie ma pełnego mleka to roślina dojrzała nie jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, czanczanek napisał:

kopie dobrze, a na prawdę mam duży staż palenia za sobą

Dobrze jest powtórzyć test w kolejnym dniu czy aby napewno nie zadziałał efekt wkręcenia sobie jakiego to killera się wyhodowalo 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...