Skocz do zawartości
czanczanek

Santa marta haze, ścinać czy jeszcze?

Rekomendowane odpowiedzi

@dziurawy no bo po fakcie sie dowiedzialem, a mam rosline ktora ma ponad 4 miechy i musze ja sciac bo jest juz duzo bursztynu, a nie chce mocnego palenia, dlatego pytam co ile powtarzac flusha, następnym razem bede wiedział:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam takiego wyrzutka na zewnątrz od miesiąca bo nie zmieścił mi się w boxie, na początku wkopalem ja w ziemię na ogródku. Pies przeorał ja z 2 razy, połamała się w dwóch miejscach ale pokleilem lodygi 😁😁😁 i jak widać żyje:) mimo niskiej temp bo miesiąc temu to było jeszcze 3 st w nocy dala rade tylko się rozkrzaczyla. Pytanie czy coś będzie z tego? traktuje ją co 1,5 tyg azofoska dla sprawdzenia nawozu i przy okazji wiedzy, ale czy coś z niej będzie? 

20230620_100358.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie traktuj już jej tą azofoska bo to silny nawóz 😁 liście się aż świecą czyli ma dość jedzenia. A zbita jestz ddużą ilością małych liści bo ma bardzo dużo słońca. Więc jak nie zakisza się korzenie w tej doniczce, bo za mała się wydaje, to zbierzesz fajne jaranie. Co to za odmiana? To jest sezon nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Stary1231 no właśnie szkoda mi jej wyrzucić bo rośnie ładnie, wyciąga się co prawda ale to przez azofoske bo to na wzrost , ale też ma dużo potasu i azotu ten nawoz, zobaczymy co będzie:)

@grolsch3 ok, to biobizzem normalnie teraz ? Kurde właśnie nie wiem czy to sezon nie pamiętam ale może być to automat też, doniczka ma 13 litrow na zdjęciu wydaje się mała ale jest spora, może liscie poprzycinać? Żeby się nie zakisila 

@grolsch3 są dwie opcje albo to gorilla albo amnesia nie pamietam dokladnie 🙂

Edytowane przez czanczanek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@czanczanek ja bym na razie niczym oprócz wody. To jest na 99% sezon i coś ma mieszanego w sobie, liście bardziej indyjskie i trochę jakby z frisian duck. Ja to bym zostawił, opiekował się jak dziećmi bo ja to nie cbd to na pewno będzie pierdolniecie. Liści na razie bym też nie usuwał, dzięki nim i mocnemu słońcu nie masz popaleń od nawozu. Uwierz że jak przesadzisz z azofoska to możesz spalić krzaka bez jarania go😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@grolsch3 hehe dobra, szkoda ze dzisiaj ja wrzucilem dopiero bo wczoraj dostala strzala jeszcze azofoski 😁 bo minął ponad tydzień, to sama woda ja teraz będę lał, Cbd na pewno nie bo tso8 temat mnie nie interesuje 😁 ale schować ją z słońca trochę ? Bo zapowiadają lampę 30 st przez cały tydzień i żeby jej nie spaliło 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@grolsch3 kurde właśnie chodzi o to że mam psa który ma ADHD i lata jak pojebany po ogródku, i jak ja wkopie w ziemię to znowu ja starmosi i jak wcześniej, sprawdzę wilgotnosc bo czekam na mierniki i zobaczymy, narazie ładuje sama wode jak wspomniałeś wcześniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dziurawy Powiem tak, to nie  robie flusha przeleje je dzisiaj jeszcze tak fest. Jak ostatnio co zakwasilem glebę, bo próbowałem ostatnio i normalnie palenie kopie smakuje itd. Więc tym razem odpuszczę procedurę flusha zobaczymy, bo mówią też żeby watercuring robić ale boję się o pleche  mam kilka odmian w boxie to myślę że będzie ok z tamtymi też 

Edytowane przez czanczanek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, pytanko małe obciąłem cała lodyge od korzenia, i mam roślinkę w postaci bukietu 😁 z topami, wbiłem tylko w ziemię sama lodyge bo nie mam już siły dzisiaj tego trymowac, za duża bania 😅 stanie się jej coś do jutra rana ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nic a nic . Może dojrzeć albo stać w miejscu . Jak każdy kwiat cięty . Kiedyś trzymałem tak 1.5 tygodnia pocorny licząc na to że dojdą . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...