Skocz do zawartości
czanczanek

Santa marta haze, ścinać czy jeszcze?

Rekomendowane odpowiedzi

@czanczanek  kurwaa rozpierdalacie mnie juz calkiem, ile szukales podobnej sytuacji ?? ze zdjec ? bo ja w 5 min wiem co masz na zdjeciach ?? EEE fachowcyyy 

 TADAMMMM :

 

Tak wygląda hermafrodyta „banan”:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dziurawy ale panikujesz dziurawy, ty juz nie pal moze 😄 widziałem ta strona ja na całym krzaku mam takie dwa kłębki i to nie jajca to nie jest to samo ziomuś 

Wszystkie są dziewczynki to jak mogły się schermic 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, czanczanek napisał:

Panowie to jest Herma ? Bo na zdjęciach są podobne na necie ?

20230629_170313.jpg

20230629_170228.jpg

I znowu dziwny szczyt 

20230629_170332.jpg

1 zdjecie obczaj ?? i wejdz potem na poradnik i zobacz podpis tak wyglada herma jak dla  mnie to sa jajca ale ale ja sie nie znam okaze sie w praniu 

aaa i dodam ze u mnie wszedzie sa wloski a nie woreczki ?? jak u ciebie te dwa 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dziurawy nie no spoko, tylko są dwa takie i nie ma więcej a na tej stronie są bardziej jajowate i jest ich w huuuj 🙂

Dobra poczekamy może się ktoś jeszcze wypowie

@dziurawy pogrzebałem później właśnie po tej stronie i sa bardziej jajowate i pestki sa w tych kulkach, tak jak Bob napisał u gory a czegoś takiego nie mam, no ale zobaczymy może się jeszcze ktos wypowie, ale dzięki za zaangażowanie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dziurawy luzik dziurawy, ale popatrz na nasze forum tutaj masz linka 

 zjedz na dół i zobacz dwa zdjęcia identyczne jak u mnie i chłopaki z forum napisali ze to nie jajca hermy 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dziurawy no właśnie i chyba wraca wegetacja, bo to nie automat chyba, pojebalem nasiona, teraz popatrzylem na zamówione wcześniej nasiona i na jednym tylko nie pisze auto a wszystkie z tego zamówienia są w boxie sprawdziłem też na stronie to nasiono co zamawiałem, i pisze tylko Indoor bez auto, czyli wychodzi na to że chlopaki mieli rację z swiatlem bo musi mieć 12/12 a ja zmieniłem 19/5 i teraz tak w niedzielę tnę wszystkie oprócz właśnie tej z tym fikuśnym szczytem, i przełączę chyba 12 na 12 bo co innego mam zrobić? Tylko zastanawiam się czy nie upierdolic tego szczytu teraz co wystaje 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze co mi przez myśl przeszło... rewegetacja... bo ktoś ostatnio hasłem rzucił:) A Bob mi potwierdził... ale chętnie popatrzę bo coś się nauczę.

1 minutę temu, czanczanek napisał:

@WBB siemanko, lukaj na fotki i wypowiedz się 😄

Nie podejmuje się diagnozy... jeszcze sam się uczę 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To na pewno automat i patrz co się dzieje 😄

20230628_162703.jpg

@WBB I Bob miał rację, ona wchodzi spowrotem na wegetacja pewnie 

Czekam może ktoś mi doradzi czy mam przyciąć ten szczyt czy zostawić sam nir wiem

Edytowane przez czanczanek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doradzi mi ktoś co ja mam z tym zrobić? Jeżeli to rewegetacja na tej większej roslince z tymi malutkimi listkami a za 3 dni robie kosę to wpłynie to na coś teraz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...